ASUS K56CB-XO100H I7-3537U/4/750/GF740/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook ze stylowym, metalicznym designem ekranem o przekątnej 15.6" , procesorem Intel Core i7-3537u o częstotilowści taktowania 2.0 GHz. z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz dyskiem twardym o pojemności 750GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną GeForce GT740M 2GB RAM. System operacyjny Windows 8 64 bit.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | i7-3537u 2,0 GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 750 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GT740M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0; 2x USB 2.0; 1x VGA; 1x HDMI; 1x RJ45; 1x wejście mikrofonowe; 1x wejście słuchawkowe |
| Dodatkowe informacje | Matowa Matryca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17