ASUS ME176CX-1C005A MEMOPAD 7 RED
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS MeMO Pad 7 został stworzony dla osób poszukujących taniego tabletu. 7-calowy ASUS MeMO Pad 7 oferuje znacznie więcej niż może sugerować jego waga, w tym funkcje i parametry częściej spotykane w tabletach wysokiej klasy.
Interfejs nowej generacji dla mobilnych urządzeń firmy ASUS
ASUS ZenUI zwiększa możliwości użytkownika. To zupełnie nowy interfejs oparty na systemie Android z ponad dwustoma ulepszeniami.
Wysoka moc obliczeniowa
Potężny, czterordzeniowy procesor Intel może bez problemu obsługiwać kilka zadań jednocześnie, zapewniając do 9 godzin surfowania po sieci lub oglądania filmów.
Ulepszony dźwięk ASUS SonicMaster
Specjalnie opracowany przedni głośnik kieruje dźwięk w kierunku użytkownika, który może dzięki temu cieszyć się doskonałym brzmieniem zarówno podczas oglądania filmów jak i podczas słuchania muzyki.
Długa praca na baterii
Dzięki długości pracy na baterii rzędu 9 godzin, ASUS MeMO Pad 7 zapewnia użytkownikom rozrywkę przez cały dzień, niezależnie od tego, czy surfują po sieci, grają, czy oglądają filmy.
Połączenie niesamowitego wzornictwa z łatwością użycia
ASUS MeMO Pad 7 łączy w sobie piękną, połyskującą obudowę z jasnym wyświetlaczem 1280 x 800, tworząc urządzenie, którym każdy chciałby się pochwalić. 7-calowy ASUS MeMO Pad 7 posiada wąską ramę i znakomity styl, a jego możliwości wykraczają poza pozorne ograniczenia jego wagi. ASUS MeMO Pad 7 Pad jest doskonały do codziennego użytku.
Zobacz więcej wszystkiego
Tablet ASUS MeMO Pad 7 stworzono z myślą o mobilnej rozrywce, wyposażając go w ekran wysokiej rozdzielczości (HD) 1280x800. Każdy obraz staje się rzeczywisty dzięki żywym, jasnym kolorom!
Żywy obraz pod każdym kątem
Wyświetlacz w ASUS MeMO Pad 7 wykorzystuje technologię IPS, dzięki czemu zapewnia kat widzenia rzędu 170 stopni i precyzyjną reprodukcję kolorów niezależnie od tego, jak patrzysz na ekran!
Dane techniczne
| Model | MeMO Pad ME176CX |
| Part Number | ME176CX-1C005A |
| Procesor | Intel |
| Częstotliwość procesora | Atom Z7345;4x1,33GHz (max 1,86GHz) |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 8 GB |
| Rozmiar matrycy | 7" |
| Kamera | 5Mpix - tył;2Mpix - przód |
| Złącza | MicroUSB;Czytnik kart pamięci;Wyjście słuchawkowe |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n;Bluetooth 4.0 |
| Modem 3g | Nie |
| System operacyjny | Android |
| Wymiary | 113.7 x 189.3 x 9.6 mm |
| Waga | 295g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17