ASUS MEMOPAD ME176CX ATOM Z3745/1GB/16GB/A4.4/7" WHITE
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | Intel Atom Z3745 Quad-Core 1.86 GHz |
| Układ graficzny | Intel HD Graphics |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 |
| Aparat | Tylny: 2Mpix;Przedni: 0.3Mpix |
| Łączność | 802.11b/g/n;Bluetooth 4.0;GPS;GLONASS |
| Złącza | 1x Micro USB; Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart microSD |
| System | Android 4.4 |
| Wymiary | 125x200x55mm |
| Waga | 400 g |
| Dodatkowe informacje | Mikrofon;Wbudowane głośniki |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17