ASUS R540LA-XX020T I3-4005U/4/1TB/W10
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny procesor Intel Core i3
Procesor Intel Core i3 stanowi perfekcyjne połączenie prędkości i funkcji graficznych, które dają zauważalnie inteligentną wydajność. Jest gwarancją płynnej oraz bezproblemowej obsługi komputera i zapewnia wielowątkową obsługę aplikacji, co znacznie wpływa na komfort pracy. Technologia Intel Hyper-Threading pozwoli wykonywać wiele zadań równocześnie, podnosząc znacząco efektywność i umożliwia skuteczniejsze wykorzystanie zasobów komputera. Wbudowany rdzeń graficzny może wyświetlać zaawansowaną grafikę DirectX 11 oraz multimedia w rozdzielczości HD, a udoskonalone funkcje wizualne oferują ulepszenia, dzięki którym codzienna praca lub zabawa są przyjemniejsze, łatwiejsze i szybsze.
Karta graficzna Intel HD Graphics 4400
Układ graficzny Intel HD Graphics 4400 umożliwia granie w popularne i zaawansowane gry na poziomie zbliżonym do podstawowych zewnętrznych kart graficznych. Wspiera również wyświetlanie i edycję materiałów wideo HD, abyś realizował najczęściej wykonywane zadania sprawniej. Szybsze wyświetlanie treści i bardziej złożone funkcje cieniowania zapewniają niewiarygodnie dynamiczne i realistyczne doznania w grach, zapewniając jednocześnie dużą energooszczędność. Wbudowana technologia Intel Clear Video HD koryguje wyświetlany obraz i redukuje szumy, tak abyś mógł cieszyć się niezrównanymi efektami wizualnymi.
DirectX 11
To zestaw programów i bibliotek programistycznych stworzonych głównie z myślą o grach oraz multimediach. Pozwalają one na wydajne i efektywne wykorzystanie możliwości wielordzeniowych procesorów oraz układów graficznych, zapewniając obsługę zaawansowanych technik cieniowania i teksturowania. Dzięki nim gracze mogą cieszyć się płynniejszą animacją oraz bardziej realistyczną i szczegółową grafiką. Karty graficzne, które wspierają DirectX 11 otwierają przed graczami zupełnie nowe możliwości i zapewniają dotąd nieznane, fotorealistyczne, wręcz filmowe doznania, także w trójwymiarze (do wyświetlania obrazu 3D na laptopie są również potrzebne m.in. specjalne okulary oraz wyświetlacz LCD spełniający wymogi techniczne).
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-4005U 2x1.7GHz,3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4400 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi TouchPad;Klawiatura numeryczna;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17