ASUS R540LJ-XX336T I3-5005U/4GB/1TB/GT 920M-2GB/W10 15.6''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klasyczny, ponadczasowy design
Seria ASUS R to laptopy idealne do pracy i zabawy. Stylowy i wytrzymały design połączony z procesorami Intel®, 2-sekundowe uruchamianie zbliżone do smartfonów oraz technologia SonicMaster zapewniająca wysoką jakość dźwięku.
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria R na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażona jest w procesor Intel® Core™, funkcję Instant On wznawiającą pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 s, a także USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych. Seria ASUS R daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Seria R wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii R.
Precyzyjna kontrola
Seria R ma duży touchpad z technologią gestów Smart Gesture dającą szybkie i dokładne sterowanie w wielu sytuacjach wymagających obsługi dotykowej. Ergonomiczna, jednoczęściowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o uzyskaniu najlepszego komfortu pisania.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | Core i3-5005U 2x 2.0 GHz, 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD 4400;NVIDIA GeForce 920M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x USB Type-C;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Obsługa gestów; Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17