ASUS R540SA-XX040T N3700/4GB/1TB/W10 15.6''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Procesor Intel Pentium
Układ graficzny Intel HD Graphics
Złącze USB 3.1 Type-C
Złącze HDMI
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Pentium N3700 4x 1.6 GHz, (Max. 2.4 GHz) 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x USB Type-C;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Szczotkowane aluminium;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17