ASUS R541NA-GQ150T N3350/4GB/500GB/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | Celeron N3350 2x 1.1GHz, (Max. 2.4 GHz) 2MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 500 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB Type-C;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17