ASUS R556LD-XO482H I3-4030U/4/1TB/GF820/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Asus R556LD-XO482H to nowoczesny notebook w kolorze czarno-srebrnym, o przekątnej 15,6". Wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Core i3 4030U o mocy 1.9 GHz, 4 GB pamięci RAM, oraz kartą graficzną GeForce GT 820M. Notebook ma wbudowany dysk 1TB. Gniazdo HDMI pozwala podłączyć notebooka do telewizora czy monitora i cieszyć się z najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Czytnik kart pamięci pozwala na łatwy i szybki odczyt
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | 4030U 2x1,90GHz,3MB Cache,64bit, HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce 820M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD Super Multi Dual Layer |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17