ASUS R7 260X 2GB/128 DDR5 OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wydajna grafika ASUS R7 260X OC
- Taktowanie na poziomie 1075 MHz dla większej wydajności i wyjątkowych doznań dla graczy.
- Podwójny wentylator zapewnia dwukrotnie większy przepływ powietrza i trzykrotnie cichszą pracę.
- DIGI+ VRM z 5-fazowym Super Alloy Power to precyzyjne zasilanie cyfrowe dla doskonałej sprawności, niezawodności i wydajności
- GPU Tweak pozwala na zmiany częstotliwość zegara, napięcia, wydajności wentylatorów i o wiele więcej poprzez intuicyjny interfejs.
- Narzędzie GPU Tweak streaming umożliwia użytkownikom udostępnianie aktywności z ekranu w czasie rzeczywistym – tak, aby inni mogli śledzić rozgrywkę na bieżąco.
| Model |
AMD Radeon R7 260X |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset |
AMD Radeon R7 260X |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci karty graf. | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1075 MHz |
| Taktowanie pamięci | 5000 MHz |
| Porty wideo |
|
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 11.2 |
| Wymiary |
22.1 x 11.43 x 3.81 cm |
| Wersja | Box |
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 5000 |
| Taktowanie rdzenia | 1075 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17