ASUS RADEON RX 580 8GB/256 GDDR5 OC GAMING 8GB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ROG Strix Radeon RX 580 OC edition 8GB GDDR5 z Aura Sync RGB dla doskonałych wrażeń w czasie grania w VR oraz 4K
- Technologia MaxContact z 2x większą powierzchnią styczności z GPU dla lepszego wydalania ciepła
- Opatentowane wentylatory Wing-Blade z certyfikatem IP5X i maksymalnym przepływem powietrza oraz dłuższą żywotnością.
- ASUS FanConnect II zapewnia hybrydowo sterowane gniazda wentylatorów dla optymalnego chłodzenia systemu.
- Technologia Auto-Extreme z Super Alloy Power II zapewnia najwyższą jakość i niezawodność.
- Synchronizacja z ASUS Aura Sync RGB LED umożliwia personalizację systemu gamingowego.
- Dostosowane do VR porty HDMI pozwalają w każdej chwili cieszyć się technologią VR, bez konieczności przełączania kabli.
- GPU Tweak II z XSplit Gamecaster zapewnia intuicyjną poprawę wydajności i transmisję danych w czasie rzeczywistym.
PRZYĆMIEWA KONKURENCJĘ
Karty graficzne dla graczy ROG Strix RX 580 są napakowane ekskluzywnymi technologiami firmy ASUS i oferują m.in. najnowszą technologię MaxContact, umożliwiającą 2X większą styczność z GPU dla lepszego wydalania ciepła, a także opatentowane wentylatory Wing-Blade z certyfikatem IP5X ze zmaksymalizowanym przypływem powietrza i dłuższą żywotnością. ASUS FanConnect II oferuje 4-pinowe, hybrydowo sterowane gniazda, które są podłączone do wentylatorów systemowych dla optymalnego chłodzenia systemu. Synchronizacja z ASUS Aura Sync RGB LED umożliwia personalizacjw systemu gamingowego, a przyjazne technologii VR porty HDMI pozwalają graczom na całkowite zanurzenie się w wirtualnej rzeczywistości. Karta ROG Strix Radeon RX 580 obsługuje także program GPU Tweak II z funkcją XSplit Gamecaster, która umożliwia intuicyjne dostosowanie ustawień oraz natychmiastowe strumieniowanie rozgrywki.
Powierzchnia rozpraszania ciepła większa o 40%
Do 30% niższa temperatura i 3X cichsza praca w czasie gry
Technologia MaxContact
2X większa powierzchnia styczności z GPU, dla lepszego wydalania ciepła
Opatentowana konstrukcja Wing-Blade
Maksymalny przepływ powietrza pod wyższymo 105%ciśnieniem
Technologia 0dB
Gra w całkowitej ciszy
Odporność na kurz potwierdzona certyfikatem IP5X
Dłuższa żywotność wentylatorów
ASUS FanConnect II
Optymalne chłodzenie systemu
Technologia Auto-Extreme
Branżowy w 100% zautomatyzowany proces produkcji
ASUS Aura Sync
PRZYĆMIEWA KONKURENCJĘ
Twoje pragnienie prędkości zostaje spełnione.
Najlepsze combo dla maksymalnej płynności gry
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 580 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 8000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1360 MHz (1380 MHz w trybie Boost) |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | AMD App Acceleration; AMD Enduro ;AMD Eyefinity ;AMD Frame Rate Target Control ;AMD FreeSync; AMD Liquid VR; AMD PowerTune ;AMD Virtual Super Resolution; AMD Xconnect Ready; VR Ready; Vulkan |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17