ASUS RADEON RX550 4GB/128 DDR5 PH-RX550-4G-EVO
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 550 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 6000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1019 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17