ASUS ROG GL702VS I7-7700HQ/16GB/1+256/GTX1070/W10 LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
KOMPAKTOWY I MOCNY 
ROG Strix GL702 łączy 7 generacji procesor Intel® Core™ i7 z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX1070, a wszystko to w kompaktowej i lekkiej konstrukcji, wyposażonej w doskonały wyświetlacz 120 Hz z funkcją G-SYNC™. Strix GL702 umożliwia użytkownikom granie w wymagające gry, w dowolnym miejscu.
NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ 
Odkryj niezrównaną wydajność notebooka ROG Strix GL702 z procesorem Intel® Core™ i7 quad-core 7 generacji w parze z osobną kartą graficzną VR - Ready NVIDIA® GeForce® GTX 1070 z pełną obsługą Microsoft® DirectX® 12. Najnowszy sprzęt daje Ci wydajność i moc, umożliwiające intensywne granie lub sprawną wielozadaniowość, przykładowo podczas strumieniowania na żywo lub edycji filmów.
WCIĄGAJĄCA WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ 
Karta graficzna VR Ready NVIDIA® GeForce® GTX 1070 zapewnia prędkość i wydajność konieczne do wspaniałych przeżyć w wirtualnej rzeczywistości. Ciesz się wciągającą i płynną wirtualną rzeczywistością z niską latencją i bez zacinania się klatek animacji.
GRANIE W DRODZE
Z profilem o zaledwie 30,4 mm grubości oraz lekką wagą wynoszącą jedynie 2,9 kg, ROG Strix GL702 ma walory urządzenia ultra-przenośnego. Notebook o takiej konstrukcji zmieści się do każdego plecaka lub torby na ramię. Niezależnie od tego czy czekasz na samolot, relaksujesz się w kawiarni lub jesteś na LAN party, możesz grać praktycznie wszędzie!
2,9kg
Waga
30,4mm
Wysokość
WIĘKSZY EKRAN, MNIEJSZA RAMKA
Wyświetlacz notebooka ROG Strix GL702 ma jeszcze węższą ramkę, która mierzy zaledwie 17 mm u góry i 13 mm po bokach, dla jeszcze przyjemniejszego oglądania.
17mm
góra
13mm
boki
INTELIGENTNY TERMICZNIE DESIGN 
Układ chłodzenia Hyper Cool Duo-Copper wykorzystuje rurki cieplne i dwa wentylatory do niezależnego chłodzenia CPU i GPU. Taka konstrukcja umożliwia maksymalną wydajność termiczną i zapewnia karcie ROG Strix GL702 stabilność wymaganą w czasie intensywnych sesji gry.
KLAWIATURA Z ANTI-GHOSTING I ROLLOVER 30-KLAWISZY 
Funkcja Anti-ghosting klawiszy gwarantuje, że Twoje polecenia zostaną właściwie zinterpretowane i natychmiastowo wykonane, nawet jeśli wciśniesz aż do 30 klawiszy w tym samym czasie
30 - klawiszy
Rollover
KLAWIATURA ZAPROJEKTOWANA DO GRANIA
Nasza dotykowa klawiatura gamingowa jest także wyposażona w technologię ASUS Overstroke, stylowe czerwone podświetlenie, specjalnie zaprojektowane klawisze WASD, oraz duży skok klawisza. 1,6 mm. Nasz zespół inżynierów skrupulatnie testuje nasze klawiatury pod kątem wytrzymałości i niezawodności, czego wynikiem jest przewidywana żywotność na poziomie 10 milionów wciśnięć klawiszy. ROG Strix GL702 uzbroi cię w klawiaturę, na której możesz polegać.
.jpg)


DO 32 GB DDR4
Notebook ROG Strix GL702 jest wyposażony w maksymalnie 32 GB pamięci najnowszego standardu DDR4. Korzyści z poprawy szybkości i pojemności oraz mniejszego zużycia energii gwarantują niesamowite przyżycia w czasie gry.
ODFILTRUJ WSZYSTKIE SZUMY Z OTOCZENIA
Mikrofony stereo zostały zaprojektowane tak, aby filtrowały szumy z otoczenia. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś na LAN party lub w innym głośnym miejscu, Twój głos nadal będzie głośno i wyraźnie słyszalny.

INTEL® THUNDERBOLT 3 Z USB TYPE-C
Zintegrowana technologia Intel® Thunderbolt™ umożliwi Ci transmisję danych z prędkością do 40 Gb/s na jednym kablu. ROG Strix GL702 posiada zarówno port Intel Thunderbolt, jak i USB 3.1 Type-C dla lepszej kompatybilności z Twoimi urządzeniami.

SONIC STUDIO I SONIC RADAR
Funkcje Sonic Studio i Sonic Radar zapewniają głęboki dźwięk w trakcie gry. Sonic Studio oferuje wysokiej jakości dźwięk w trakcie gry, a także ulepszone nagrywanie strumieniowania i dźwięku, co przekłada się na doskonały odbiór głosu oraz redukcję hałasu. Sonic Radar pomoże Ci wykryć swoich przeciwników poprzez wyświetlane na ekranie informacje pokazujące relatywną pozycję skąd oddano strzały, ktoś wykonał kroki, lub innych efektów dźwiękowych z gry.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | I7-7700HQ |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Karta graficzna | GTX 1070 8 GB GDDR5 VRAM |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | ASUS SonicMaster Premium Technology |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11b/g/n; Zintegrowana 802.11 AC; Moduł Bluetooth V4.1 |
| Złącza | 1x wielofunkcyjne gniazdo audio; 3x USB 3.0; 1x RJ45 LAN Jack dla LAN; 1x HDMI; 1x Type A USB3.0 (USB3.1 GEN1); 1x Czytnik kart SD; 1x gniazdo Thunderbolt; 1x mini Display Port; |
| System | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci (SDHC/SDXC/MMC); Kamera internetowa HD ;VR Ready |
| Okres gwarancji | 2 lata |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17