ASUS RTX3060TI 8GB/256 TUF-RTX3060TI-O8GD6X-GAMING
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming OC 8 GB GDDR6X
Zamknięta w pełni metalowej obudowie karta graficzna ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming OC 8 GB GDDR6X pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości architektury NVIDIA Ampere. Doświadcz wysokich FPS i fotorealistycznej grafiki dzięki Ray Tracingowi oraz technologii DLSS. Wydajne chłodzenie z trzema wentylatorami zadba o optymalne temperatury pracy. Podświetlane logo pozwoli Ci nadać karcie osobistego charakteru, a oprogramowanie GPU Tweak II umożliwi podkręcanie i zarządzanie ustawieniami GPU.
Zbudowana metodą TUF
Karta graficzna TUF Gaming GeForce RTX™ 3060 została całkowicie rozebrana na części i przeprojektowana pod kątem zapewnienia większej niezawodności zasilania i bardziej wydajnego chłodzenia. W nowej metalowej obudowie umieszczone są trzy bardzo wydajne wentylatory Axial-tech, które wykorzystują wytrzymałe podwójne łożyska kulkowe. Kierunek obrotów wentylatora zoptymalizowano pod kątem redukcji turbulencji, a tryb „stop” pozwala wyłączać wszystkie trzy wentylatory przy niższych temperaturach pracy. Pod osłoną znajduje się duży radiator pomagający utrzymać najniższą możliwą temperaturę pracy. Dodatkowe rozwiązania, takie jak komponenty TUF, technologia Auto-Extreme, a także otwór wentylacyjny na płycie tylnej sprawiają, że karta graficzna TUF oferuje potężną wydajność. Dla użytkowników szukających „wiernego towarzysza na wiele lat”, ta karta będzie doskonałym wyborem.
Ciche i inteligentne chłodzenie
Do chłodzenia karty ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming OC zaprzęgnięto nowoczesne wentylatory Axial-tech. Ich łopatki połączone zewnętrznym pierścieniem oraz osadzono na podwójnym łożysku, dzięki czemu pracują stabilniej i wydajniej. Środkowy wentylator obraca się w przeciwnym kierunku, by zapobiegać turbulencjom, a gdy temperatura GPU spadnie poniżej 50 stopni, chłodzenie wyłączy się całkowicie. Masywny radiator z licznymi ciepłowodami odbiera energią cieplną dzięki płytce stykowej w technologii Max-Contact, a dodatkowy radiator obejmuje też pamięci VRAM.
ASUS GPU Tweak II
Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Umożliwia ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień, a także daje możliwość monitorowania wszystkich danych w czasie rzeczywistym za pomocą dostosowywanego pulpitu ekranowego. Zintegrowano również zaawansowane sterowanie wentylatorami oraz wiele innych funkcji, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać moc swojej karty graficznej.
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 19000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1755 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1410 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4864 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | Złącze zasilania: 2x 8pin |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17