ASUS RTX3060TI TUF GAMING 8GB/256 GDDR6X
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming OC 8 GB GDDR6X
(TUF-RTX3060TI-O8GD6X-GAMING)

Zamknięta w pełni metalowej obudowie karta graficzna ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming OC 8 GB GDDR6X pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości architektury NVIDIA Ampere. Doświadcz wysokich FPS i fotorealistycznej grafiki dzięki Ray Tracingowi oraz technologii DLSS. Wydajne chłodzenie z trzema wentylatorami zadba o optymalne temperatury pracy. Podświetlane logo pozwoli Ci nadać karcie osobistego charakteru, a oprogramowanie GPU Tweak II umożliwi podkręcanie i zarządzanie ustawieniami GPU.
Ciche i inteligentne chłodzenie
Do chłodzenia karty ASUS GeForce RTX 3060 Ti TUF Gaming OC zaprzęgnięto nowoczesne wentylatory Axial-tech. Ich łopatki połączone zewnętrznym pierścieniem oraz osadzono na podwójnym łożysku, dzięki czemu pracują stabilniej i wydajniej. Środkowy wentylator obraca się w przeciwnym kierunku, by zapobiegać turbulencjom, a gdy temperatura GPU spadnie poniżej 50 stopni, chłodzenie wyłączy się całkowicie. Masywny radiator z licznymi ciepłowodami odbiera energią cieplną dzięki płytce stykowej w technologii Max-Contact, a dodatkowy radiator obejmuje też pamięci VRAM.
Technologie graficzne Ray Tracing i DLSS
Opracowany przez firmę NVIDIA Ray Tracing pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.
NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na sztucznej inteligencji. Korzysta z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor oraz potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.
Deep Learning Super Sampling zapewnia także dodatkową wydajność, pozwalając zmaksymalizować ustawienia Ray Tracingu i zwiększyć rozdzielczości wyjściowe.
Frames Win Games: zwycięstwo mierzone w milisekundach
Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę podczas rozgrywki, opierając się na układach GPU GeForce RTX z serii 30 oraz monitorach NVIDIA G-SYNC. Dynamicznie redukuje opóźnienia systemowe, łącząc optymalizacje układów GPU i gier oraz zapewniając przewagę czasu reakcji.
Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych. Zyskaj potrzebną przewagę, prowadząc rozgrywkę przy 144 FPS lub więcej, korzystając z najszybszych kart graficznych opartych na układach NVIDIA GeForce.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 19000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1785 MHz OC Mode |
| Taktowanie rdzenia | 1755 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4864 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17