ASUS RTX3060Ti 8GB/192 DUAL WHITE OC EDITION
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL OC 8 GB GDDR6X

Stworzona z myślą o graczach karta ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL OC 8 GB GDDR6X zadba o optymalny poziom wydajności przy zachowaniu tylko 230 mm długości. GPU w architekturze NVIDIA Ampere oferuje osiągi i wsparcie dla nowoczesnych technologii, dzięki którym zagrasz przy fotorealistycznej grafice i wyższej liczbie FPS. Niezawodną pracę gwarantują zautomatyzowany proces produkcji Auto-extreme oraz chłodzenie z dwoma wentylatorami. Całą konstrukcję zamyka metalowy backplate, a łatwą kontrolę nad ustawieniami karty zapewni Ci oprogramowanie GPU TWEAK III.
Wydajność dzięki architekturze NVIDIA Ampere
Kartę graficzną ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL OC oparto na nowatorskiej, bogatej w nowe technologie architekturze NVIDIA Ampere. To druga generacja układów NVIDIA RTX, która gwarantuje olbrzymi wzrost mocy obliczeniowej. Architektura zapewnia nawet dwukrotnie wyższą przepustowość dzięki drugiej generacji rdzeni RT oraz trzeciej generacji rdzeni Tensor.

Wydajny układ chłodzenia
ASUS GeForce RTX 3060 Ti DUAL OC wykorzystuje dwa wentylatory Axial-tech o łopatkach połączonych zewnętrznym pierścieniem. Maksymalizują one dopływ powietrza do masywnego aluminiowego radiatora. Ten sprawnie odbiera energię cieplną z GPU, odprowadzając ją za pomocą zintegrowanych ciepłowodów. Technologia 0dB automatycznie wyłącza wentylatory przy niewielkim obciążeniu układu graficznego. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny hałas. Karta zachowuje przy tym niski profil o wysokości dwóch slotów kart rozszerzeń, dzięki czemu zmieści się do niemal każdej obudowy.
Technologie graficzne Ray Tracing i DLSS
Opracowany przez firmę NVIDIA Ray Tracing pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.
NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na sztucznej inteligencji. Korzysta z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor oraz potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.
Deep Learning Super Sampling zapewnia także dodatkową wydajność, pozwalając zmaksymalizować ustawienia Ray Tracingu i zwiększyć rozdzielczości wyjściowe.
| Seria karty graficznej | GeForce RTX z serii 30 |
| Obsługa Ray tracingu | Tak |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 Ti |
| Rodzaj złącza | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6X |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Rzeczywiste taktowanie pamięci | 1750 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci | 19000 MHz |
|
Taktowanie rdzenia w trybie boost
|
1680 MHZ 1710 MHZ |
|
Rdzenie CUDA
|
4864 |
|
Typ chłodzenia
|
Aktywne |
|
Liczba wentylatorów
|
2 |
|
Podświetlenie
|
Nie |
|
Rodzaje wyjść
|
HDMI 2.1 - 1 szt.
DisplayPort 1.4a - 3 szt.
|
|
Liczba obsługiwanych monitorów
|
4 |
|
Obsługiwane biblioteki
|
DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
Vulkan 1.2
CUDA 8.6
|
|
Złącze zasilania
|
8 pin - 2 szt. |
|
Liczba zajmowanych slotów
|
Dual slot |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17