ASUS RTX3070 8GB/256 DDR6 TUF-RTX3070-O8G-GAMING
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3070 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1500 MHz |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | NVIDIA Ansel, Real-time Ray Tracing, VR Ready |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17