ASUS RTX3090 24GB/384 ROG-STRIX-RTX3090-O24G-GAMIN
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3090 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 384 bit |
| Pamięć | 24 GB |
| Taktowanie pamięci | 19500 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1395 MHz Boost - 1860 MHz |
| Rdzenie CUDA | 10496 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | NVIDIA® NVLink™ (SLI-Ready), NVIDIA Ansel, Real-time Ray Tracing, VR Ready |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17