ASUS RX6600XT 8GB/128 DDR6 DUAL-RX6600XT-O8G
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
2 wentylatory, 2 razy lepsza zabawa
Zapewniając najnowszą architekturę AMD RDNA™ 2 w najczystszej postaci, ASUS Dual Radeon™ RX 6600 XT łączy wydajność i prostotę jak żadne inne. Wykorzystując zaawansowane technologie chłodzenia zaczerpnięte z flagowych kart graficznych, Dual stawia na subtelność, a nie styl, co jest idealnym wyborem dla dobrze wyważonej konstrukcji. Zapnij pasy i wykorzystaj najnowocześniejsze umiejętności w grach.

Ochronna płyta tylna
Płytka drukowana jest wzmocniona aluminiową płytą tylną, która zwiększa sztywność strukturalną, pomagając zapobiegać zginaniu i chronić komponenty i ścieżki śledzenia przed uszkodzeniem.

Wspornik ze stali nierdzewnej
Wspornik montażowy Dual został wzmocniony stalą nierdzewną 304, która jest twardsza i bardziej odporna na korozję.

GPU Tweak II
Narzędzie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Pozwala dostosować krytyczne parametry, w tym zegary rdzenia GPU, częstotliwość pamięci i ustawienia napięcia, z opcją monitorowania wszystkiego w czasie rzeczywistym za pomocą dostosowywanego wyświetlacza ekranowego. Zaawansowana kontrola wentylatorów jest również zawarta wraz z wieloma innymi funkcjami, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać kartę graficzną.

Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 6600 XT |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 16000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2607 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1968 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2048 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17