ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 PŁYTA GŁÓWNA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Płyta główna TUF ATX Intel® Z97 klasy wojskowej z zaawansowanym chłodzeniem i jeszcze bardziej przystępną ceną
- Podstawka LGA1150 do procesorów Intel® Core™ i7/ i5/ i3 czwartej i piątej generacji oraz układów Pentium®/Celeron®
- Chipset Intel® Z97 Express
- TUF ICe — Twój władca chłodzenia
- Thermal Radar 2 - Własna regulacja wentylatorów, kompletne chłodzenie systemu
- Podzespoły TUF (kondensatory tytanowe TUF 10K, dławiki TUF z nowego stopu i tranzystory MOSFET; certyfikat standardu wojskowego) — gwarancja ciężkiej pracy
- Testy klasy serwerowej - Systematycznie testowana stabilność
- ESD(Anti-Surge) - Mocna ochrona przed elektrostatyką, by wydłużyć żywotność
| Producent | ASUS |
| Nazwa typu | Płyty główne |
| Opis ogólny | Płyta ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 |
| Chipset płyty głównej | Intel® Z97 |
| Gniazdo procesora | Socket-1150 |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 4th Generation; Intel Core i5 4th Generation; Intel Core i7 4th Generation; Intel Celeron™ (Socket 1150); Intel Pentium™ (Socket 1150); Intel Xeon - Socket 1150; Intel Core i3 5th Generation; Intel Core i5 4th Generation; Intel Core i7 5th Generation |
| Uwagi do procesora | Obsługa Intel® 22 nm CPU i Intel® Turbo Boost Technology 2.0 |
| BIOS | 64 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI2.7, WfM2.0, SM BIOS 2.8, ACPI 5.0 |
| Ilość złącz pamięci DDR3 (240-pin) | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR3-1333; DDR3-1600; DDR3-1866 |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Uwagi do pamięci RAM | Obsługa Intel® Extreme Memory Profile (XMP); Obsługa pamięci Non-ECC, Un-buffered |
| Zintegrowany kontroler Parallel ATA (IDE) | Brak |
| Zintegrowany kontroler Serial ATA i eSATA | Chipset: 6x SATA III 6Gb/s - RAID 0,1,10,5 |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® HD Graphics 4400/4600/Iris™ Pro 5200 (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej | HDMI; DisplayPort |
| Uwagi do karty graficznej | Maks. rozdz. 4096x2160 @ 24Hz HDMI i DisplayPort; Maks. 512 MB pamięci współdzielonej; Wyjścia VGA do pracy wymagają CPU z GPU; Obsługa NVIDIA® Quad-GPU SLI™ i AMD Quad-GPU CrossFireX™ Technology; Intel® InTru™ 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider™ |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® ALC 1150 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu; Wewnętrzne gniazdo S/PDIF Out; 5x Audio Jack; Wyjście optyczne S/PDIF |
| Uwagi do karty dźwiękowej | High quality 112 dB SNR stereo playback output (Line-out at rear); High quality 104 dB SNR recording input (Line-in); Absolute Pitch 192kHz/ 24-bit True BD Lossless Sound |
| Złącza PCI Express x16 | 3 |
| Złącza PCI Express x1 | 3 |
| Złącza PCI 32-bit/33MHz | 0 |
| Złącza PCI Express x4 | 0 |
| Uwagi do złącz PCI | 3x PCIe x16: 1 gniazdo maks. x16, 1 gniazdo maks. x8,1 gniazdo maks. x4; PCIe x16 i PCIe x8 - PCI Express 3.0; PCIe x4 i PCIe x1 - PCI Express 2.0 |
| Porty LAN | 1x Gigabit LAN RJ-45 (Intel® I218V) |
| Uwagi do karty sieciowej | Zarządzanie: WfM 2.0, DMI 2.7, WOL by PME, PXE |
| Porty USB 2.0 | maks. 8 : 4 na panelu tylnym + 4 na płycie (2 złącza) |
| Porty USB 3.0 | maks. 8 : 4 na panelu tylnym + 4 na płycie (2 złącza) |
| Porty FireWire (IEEE-1394) | Brak |
| Porty WLAN | Brak |
| Port Bluetooth | Brak |
| Porty PS/2 | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Porty szeregowe (COM) | Brak |
| Port równoległy (LPT) | Brak |
| Inne porty i gniazda | Przycisk USB BIOS Flashback; Gniazdo Thunderbolt™; Gniazdo DRCT; Przycisk MemOK!; 3x złącze czujnika temperatury |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Format płyty | ATX |
| Wymiary [S x W] | 305 x 244 |
| Opakowanie | BOX |
| Rozwiązania producenta MB | ASUS TUF ENGINE! Power Design; ASUS 8+2 Digital Phase Power Design; ASUS TUF Components; ASUS DIGI+ Power Control; ASUS Ultimate COOL! Thermal Solution; ASUS TUF Thermal Radar 2; ASUS TUF ICe; ASUS Safe & Stable! Guardian Angel; ASUS TUF ESD Guards; ASUS MemOK!; ASUS AI Suite 3; ASUS Ai Charger+; ASUS Anti-Surge; ASUS UEFI BIOS EZ Mode; ASUS USB 3.0 Boost; ASUS Disk Unlocker; ASUS Media Streamer; ASUS EZ DIY; ASUS O.C. Profile; ASUS CrashFree BIOS 3; ASUS EZ Flash 2; ASUS USB BIOS Flashback; ASUS Push Notice; ASUS Q-Design; ASUS Q-Shield; ASUS Q-LED; ASUS Q-Slot; ASUS Q-DIMM; ASUS Q-Connector |
| Wyposażenie dodatkowe | 4 kable SATA III, mostek SLI, Q-connector, ASUS Q-Shield; TUF 5 Year Warranty manual, TUF Inside stickers; ASUS/TUF CPU-Z |
| Informacje dodatkowe | Windows® 8.1 / 8 / 7; Obsługa Intel® Smart Response Technology; Obsługa Intel® Rapid Start Technology; Obsługa Intel® Smart Connect Technology |
Dane techniczne
| Producent procesora | Intel |
| Format płyty | ATX |
| Liczba gniazd pamięci RAM | 4 |
| Złącza PCI-E 1x | 3 |
| Złącza PCI-E x16 | 3 |
| Złącza USB 2.0 | 4 |
| Złącza USB 3.0 | 4 |
| Złącza SATA | 6 |
| M.2 Gniazdo | 1 |
| Złącza video | 1x HDMI 1xDISPLAYPORT |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17