ASUS TRANSFORMER T100TAM-DK004B Z3775/2GB/500GB/W8.1 10.1"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ultraprzenośny design, który zaskakuje
Transformer Book T100 to piękny, ultraprzenośny notebook, który może również służyć jako 10.1-calowy tablet z systemem Windows. Odczep tablet, aby pracować i korzystać z rozrywki w dowolnym miejscu, podłącz go, aby korzystać z wygodnej klawiatury, obsługującego gesty touchpada i zaawansowanych opcji łączności. Styl, moc i wygoda - z Transformer Book T100 masz to wszystko!
Pełnowymiarowa klawiatura
Umożliwia podłączenie dużego, zewnętrznego monitora, a nawet telewizora, dzięki któremu użytkownik może podczas spotkań wyświetlać prezentacje innym uczestnikom lub strumieniować filmy wraz z rodziną i przyjaciółmi.
Tak lekki, jak lubisz
Transformer Book T100 jest cienki i lekki - ma zaledwie 23,6mm wysokości i waży 1,07kg, gdy jest podłączony do klawiatury. Jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej mobilnego urządzenia, możesz odłączyć 10,5-calowy tablet o grubości 10,5mm i wadze wynoszącej zaledwie 550g!
Cały dzień pracy na baterii
Dzięki baterii, która trzyma do 11 godzin, możesz na nim pracować i bawić się od świtu do zmierzchu. Technologie ASUS Instant On sprawia, że T100 jest zawsze responsywny i gotowy do działania!
Wyświetlacz IPS o dużej rozdzielczości
Jeśli uważasz, że wiesz, czym jest piękno, spójrz na 10,1-calowy, wielodotykowy wyświetlacz pojemnościowy Transformer Book T100. Dzięki proporcjom 16:9, rozdzielczości HD 1366 x 768 i technologii IPS, możesz cieszyć się jasnym i żywym obrazem niemal pod każdym kątem do 178 stopni!
Prosto na duży ekran
Transformer Book T100 posiada wbudowane gniazdo micro-HDMI, które umożliwia podłączenie kabla do telewizora - doskonale sprawdza się, gdy chcemy przenieść rozrywkę na duży ekran Full HD!
Panel wielodotykowy
Transformer Book T100 reaguje od razu na każdy dotyk z wysoką precyzją, ułatwiając korzystanie z aplikacji systemu Windows. Dzięki dziesięciopunktowemu ekranowi dotykowemu odnajdziesz nowy wymiar interaktywności!
Doskonała specyfikacja
Wysokie osiągi dzięki najnowszemu, czterordzeniowemu procesorowi IntelR Bay Trail Uzyskasz lepszy multitasking i zrobisz więcej w krótszym czasie. Transformer Book T100 zapewnia wysoką wydajność grafiki dzięki szybkiej karcie graficznej Intel HD!
Superszybki USB 3.0
Transformer Book T100 jest wyposażony w port USB 3.0 zapewniający szybki transfer danych. Wystarczy podłączyć urządzenie USB 3.0, aby cieszyć się 10-krotnie większą prędkością, niż USB 2.0!
Ekskluzywny dźwięk ASUS SonicMaster i głośniki stereofoniczne
Transformer Book T100 obala mit, że mobilność oznacza gorszy dźwięk. Ekskluzywna technologia ASUS SonicMaster zapewnia krystalicznie czyste brzmienie oraz głębszy i bogatszy bas dzięki mocnym głośnikom stereofonicznym. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku gdziekolwiek jesteś!
Dwupasmowe Wi-Fi
Dzięki wbudowanej obsłudze częstotliwości 2.4GHz i 5GHz, dwupasmowa łączność Wi-Fi zapewnia bezprzewodowe połączenie z siecią na wszystkich urządzeniach. Pasmo 5GHz gwarantuje największą prędkość i najniższy poziom zakłóceń, a częstotliwość 2.4GHz oferuje najwyższą kompatybilność.
Wbudowany dysk twardy
Klawiaturę można podłączyć do większych wyświetlaczy zewnętrznych, a nawet do telewizora, dzięki czemu użytkownicy mogą dzielić się swoimi prezentacjami podczas spotkań lub strumieniować filmy dla rodziny i przyjaciół.
Ekskluzywny design i wyszukany styl
Transformer Book T100 jest stylowy i wytrzymały. Elegancki wygląd szczotkowanego aluminium przyciąga wzrok i po prostu doskonale wygląda - specjalnie opracowane materiały sprawiają, że pozostanie taki przez długi czas!
Ekskluzywny design i wyszukany styl
Jednoczęściowy zawias wykonany ze stali nierdzewnej łączy w sobie styl i siłę. Niewielkie wymiary dodają elegancji i sprawiają, że tablet bardzo dobrze trzyma się klawiatury.
Ekskluzywny design i wyszukany styl
Metalowe wykończenie dodaje finezji. Jednak wyjątkowy design Transformer Book T100 sięga głębiej - klawisze o wysokości 1,9mm zapewniają dużą wygodę podczas pisania!
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Intel Atom Z3775 (4 rdzenie, 1.46 GHz, 2MB cache) |
| Układ graficzny | Intel HD Graphics |
| Pamięć wbudowana | 500 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 10-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 |
| Aparat | 1.2 Mpix - przód |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n;Bluetooth |
| Złącza | 1x Micro USB;1x Micro HDMI;Wyjście słuchawkowe |
| System | Windows 8.1 |
| Wymiary | 263x171x24mm |
| Waga | 1.2 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany głośnik;Wbudowany mikrofon;Aluminiowa obudowa |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17