ASUS TUF GAMING VG27AQ1A MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
TUF Gaming VG27AQ1A – monitor gamingowy – 27 cali, matryca IPS o rozdzielczości WQHD (2560 x 1440), 170 Hz (powyżej 144 Hz), 1 ms MPRT, Extreme Low Motion Blur, G-SYNC Compatible, HDR 10
- Monitor gamingowy z matrycą IPS o przekątnej ekranu 27 cali, rozdzielczości WQHD (2560 x 1440) charakteryzuje się ultraszybkim odświeżaniem ekranu z częstotliwością 170 Hz* i został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i zapewnieniu immersyjnej rozgrywki
- ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB), eliminując efekty powidoków oraz rozrywania obrazu – dla uzyskania doskonałej ostrości efektów wizualnych przy wysokiej liczbie klatek animacji na sekundę.


- Dzięki obsłudze G-SYNC Compatible monitor ten zapewnia superpłynne wrażenia gamingowe pozbawione efektu rozrywania klatki, standardowo oferując funkcję zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR).
- Obsługuje zarówno technologię Adaptive-Sync z kartami graficznymi NVIDIA GeForce*, jak również technologię FreeSync z kartami graficznymi AMD Radeon* Kompatybilny z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX z serii 10, GTX z serii 16, RTX z serii 20 oraz nowszymi
- Technologia Shadow Boost zwiększa liczbę detali w ciemnych strefach, rozjaśniając określone sceny bez nadmiernego naświetlania jasnych obszarów
Dane techniczne
| Seria | VG |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 1 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178°(H)/178°(V) |
| Złącza | 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 615 x 455 x214 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17