ASUS TUF VG27VH1B MONITOR 27"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor do gier TUF Gaming VG27VH1B - 27-calowy monitor Full HD (1920 x 1080), 165 Hz (powyżej 144 Hz), Extreme Low Motion Blur ™, synchronizacja adaptacyjna, FreeSync ™ Premium, 1 ms (MPRT), zakrzywiony
27-calowy monitor do gier Full HD (1920x1080) 1500R z ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz, zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach i wciągającej rozgrywce
Technologia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB ™) zapewnia czas reakcji 1 ms (MPRT) wraz z adaptacyjną synchronizacją, eliminując zjawy i rozrywanie, zapewniając ostre obrazy w grach z dużą liczbą klatek na sekundę.
Technologia FreeSync ™ Premium eliminująca rozrywanie ekranu i niestabilną liczbę klatek na sekundę
Shadow Boost poprawia szczegóły obrazu w ciemnych obszarach, rozjaśniając sceny bez prześwietlania jasnych obszarów
Dane techniczne
| Seria | VG |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Promień zakrzywienia obrazu | 1500 R |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 165Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 3 000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 178 ° |
| Złącza | 1 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 367.34*610.34*77.72 mm / 475.16*610.34*213.77 mm z podstawą |
| Waga | 4.37 kg / 5.35 kg z podstawą |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17