ASUS X54C-SX400V NOTEBOOK B950/4/500/HD3000/W7H
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Power4Gear
ASUS Power4Gear automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby zapewnić cichszą pracę.
30 Days Bright Dot Return
Video Magic ulepsza jakość obrazu na najwyższej jakości panelach LCD, które są tworzone, testowane is sprzedawane zgodnie z najwyższymi standardami firmy ASUS.
Intuicyjny touchpad wielodotykowy
Wielodotykowy touchpad umożliwia łatwe przewijanie stron oraz powiększanie i pomniejszanie zdjęć.
Technologia IceCool
W oparciu o 20 lat doświadczenia w tworzeniu wiodących płyt głównych, firma ASUS stworzyła nową serię wyposażoną w technologię IceCool. Obniża temperaturę, zapewnia nadgarstkom komfort i zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się ciepła.
Technologia Palm Proof
Touchpad wyposażony w technologię Palm Proof odróżnia powierzchnię palca i nadgarstka, dzięki czemu zapobiega przypadkowym ruchom kursora podczas pisania.
USB 3.0
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Notebooki firmy ASUS jako pierwsze wyposażono w USB 3.0. Zapewnia transfer rzędu 5Gbps - do 10 razy większy, niż obecnie stosowany USB 2.0. Umożliwia to szybkie przenoszenie dużych plików, na przykład filmów HD. Ładowanie urządzeń odbywa się jeszcze szybciej dzięki natężeniu 900mA; USB 3.0 posiada przyjazne dla środowiska funkcje - wyłącza urządzenia lub przełącza je w stan spoczynku, gdy nie są używane.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | B950 2,1GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | Intel HD |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 2.0;1x USB 3.0;1x VGA;1x HDMI;1x RJ45;1x Wejście słuchawkowe;1x Wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17