ASUS X550CA-SI50304V I5-3337U/4/500/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niezwykłe piękno
Klasyczny, ponadczasowy design
Notebooki z serii ASUS X, zaprojektowane do codziennych prac wielozadaniowych oraz rozrywki dla mądrych i praktycznych użytkowników, zmienią Twoje oczekiwania wobec wszechstronnego notebooka. Wykończenie koncentrycznymi okręgami i ozdobione wzorem podpórki pod nadgarstki dodają codziennej pracy z komputerem odrobinę wyrafinowania i elegancji. Smukły profil obudowy jest o 5% mniejszy niż w poprzednich notebookach z serii X, a mimo to wciąż mieści duży panel dotykowy z intuicyjnym, wielopunktowym sterowaniem gestami Smart Gesture, kilka gniazd USB 3.0 do szybkiego transferu danych oraz technologię IceCool utrzymującą nadgarstki w chłodzie.
Niesamowita wydajność
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria X na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażona jest w procesor Intel® Core™ i5, funkcję Instant On wznawiającą pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 s, a także USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych. Seria ASUS X daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
Niezwykły dźwięk
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria X wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii X.
Niesamowity dotyk
Precyzyjna kontrola
Zespół ASUS Golden Finger stawia naturalne interfejsy na pierwszym miejscu, opracowując standardy znacznie wykraczające poza branżową średnią. Dzięki temu ASUS oferuje najwygodniejsze i najlepiej reagujące sterowanie w każdym zastosowaniu i momencie. Seria X ma duży panel dotykowy z technologią gestów Smart Gesture dającą szybkie i dokładne sterowanie w wielu sytuacjach wymagających obsługi dotykowej. Ergonomiczna, jednoczęściowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o uzyskaniu najlepszego komfortu pisania.
Niesamowita cloud
Dostęp do danych, w każdym miejscu i o każdej porze
ASUS WebStorage zapewnia użytkownikom dostęp do danych i plików przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Dzięki ASUS WebStorage Twoje pliki są uaktualniane i synchronizowane na różnych urządzeniach; możesz dzielić się zdjęciami i filmami ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a także nadawać strumieniowo muzykę i filmy na swoje urządzenie. Seria X550 dostaje darmowy trzyletni dostęp do 32GB pamięci ASUS WebStorage.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-3337U 2x1.8 GHz(turbo 2.7 GHz), 3MB Cache, 64-bit, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4000 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Klawiatura wyspowa;Klawiatura numeryczna;Kensington Lock;Multi Touchpad ;Obsługa gestów |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17