ASUS X551CA-SI30403X I3-3217U/4/500/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klasyczny laptop to możliwości dostosowane do wykonywania codziennych zadań – zarówno rozrywki jak i pracy. Najnowsza propozycja to lżejsza wersja klasycznego laptopa pozwalająca cieszyć się wysoką wydajnością nawet przy wykonywaniu kilku zadań jednocześnie.
Komputer z procesorem Intel® Core™ to idealny sprzęt do szybkiej i wydajnej obsługi zadań wykonywanych na co dzień oraz multimedialnych jak gry, obróbka zdjęć czy oglądanie filmów. Zapomnij o mozolnym działaniu komputera. Już teraz możesz w szybki i intuicyjny sposób rozmawiać z najbliższymi, udostępniać im materiały, korzystać z rozrywki online, a także w pełni cieszyć się swoją kolekcją zdjęć i muzyki.
Uniwersalny 15.6-calowy notebook do codziennego użytku z funkcjami opracowanymi z myślą o użytkowniku
- Windows 8 Pro albo dostępne inne wersje
- Stylowy notebook dla użytkowników, którzy chcą wyrazić swój indywidualizm
- Uruchamianie w 2 sekundy i procesor Intel® Core™
- Ciesz się wysoką jakością dźwięku dzięki technologii ASUS SonicMaster
Niezwykłe
Piękno
Klasyczny, ponadczasowy design
Seria ASUS X to laptopy idealne do pracy i zabawy. Stylowy i wytrzymały design połączony z procesorami Intel® lub AMD, 2-sekundowe uruchamianie zbliżone do smartfonów oraz technologia SonicMaster zapewniająca wysoką jakość dźwięku
Niesamowita
Wydajność
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria X na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażona jest w procesor Intel® Core™, funkcję Instant On wznawiającą pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 s, a także USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych. Seria ASUS X daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
Niezwykły
Dźwięk
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria X wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii X.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-3217U;2x1,80GHz,3MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4000 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Wbudowane głośniki stereo;Sonic Master;Multi Touchpad;Klawiatura numeryczna |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17