ASUS X553MA-SX880H N3540/4/1TB/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niesamowita wydajność
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria X na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażona jest w funkcję Instant On wznawiającą pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 s, a także USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych niż USB 2.0. Seria ASUS X daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
Niezwykły dźwięk
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria X wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii X.
Niesamowity dotyk
Precyzyjna kontrola
Zespół ASUS Golden Finger stawia naturalne interfejsy na pierwszym miejscu, opracowując standardy znacznie wykraczające poza branżową średnią. Dzięki temu ASUS oferuje najwygodniejsze i najlepiej reagujące sterowanie w każdym zastosowaniu i momencie. Seria X ma duży panel dotykowy z technologią gestów Smart Gesture dającą szybkie i dokładne sterowanie w wielu sytuacjach wymagających obsługi dotykowej. Ergonomiczna, jednoczęściowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o uzyskaniu najlepszego komfortu pisania.
Niesamowita cloud
Dostęp do danych, w każdym miejscu i o każdej porze
ASUS WebStorage zapewnia użytkownikom dostęp do danych i plików przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Dzięki ASUS WebStorage Twoje pliki są uaktualniane i synchronizowane na różnych urządzeniach; możesz dzielić się zdjęciami i filmami ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a także nadawać strumieniowo muzykę i filmy na swoje urządzenie. Seria X550 dostaje darmowy trzyletni dostęp do 32GB pamięci ASUS WebStorage.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Pentium N3540 4x 2.16GHz(max. 2.66GHz),2MB Cache,64-bit |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Gniazdo Kensington Lock;Klawiatura numeryczna ;Klawiatura wyspowa;Multi Touchpad ;Obsługa gestów |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17