ASUS ZENBOOK PRO UX550VE-XH76T I7-7700HQ/16GB/1TB/GTX1050TI/W10 15.6" FHD LAPTOP/NOTEBOOK Repack/Przepakowany
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
![]() |
Produkt nowy, pełnowartościowy, ponownie przepakowany, pochodzący z nadwyżek magazynowych marketów w USA. Towar jest w 100% przystosowany na rynek polski o podwyższonych standardach jakości które obowiązują w Stanach Zjednoczonych. Na Sprzęt udzielania jest gwarancja dostawcy na okres 24 miesiące. |
Urzeka stylem. Napędza wydajnością.
ASUS ZenBook Pro zbudowany jest do kuszenia czystą, nieskrępowaną mocą. Mocą do realizacji marzeń. Mocą do pobudzania wyobraźni. Mocą do robienia tego, na co ma się ochotę, w każdym miejscu i o każdej porze. Każda część ZenBook Pro została stworzona, aby uczynić komputer szybszym, potężniejszym i bardziej niezwykłym niż modele z poprzedniej generacji – od procesora 7. generacji Intel® Core™ i7 aż po gamingową kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 i czterogłośnikowy system audio surround Harman Kardon. Każdy szczegół wykończenia sprawia, że laptop jest jeszcze piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej – włączając w to wykonaną z precyzją obudowę z wytrzymałego aluminium oraz niezwykły wyświetlacz NanoEdge FullHD. Nowy ZenBook Pro nie jest po prostu lepszy, jest najlepszy.

Wytrzymała elegancja, ponadczasowy styl
Eleganckie wykończenie i stylowy przekrój ZenBook Pro skrywają w środku moc. Precyzyjnie wykonana obudowa z wytrzymałego aluminium łączy się z niezwykłymi, ciętymi diamentami brzegami oraz inspirowanym filozofią zen metalowym wykończeniem pokrywy. Komputer dostępny jest w dwóch stylowych kolorach – Royal Blue i Matte Black – które umożliwiają dostosowanie sprzętu do profesjonalnego stylu użytkownika. Dzięki wysokości zaledwie 18,9 mm oraz umożliwiającej wygodne podróżowanie wadze 1,8 kg ZenBook Pro staje się przepiękną, mocną maszyną, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Niesamowita wydajność
ZenBook Pro wyposażony jest nawet w czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7 7 - generacji, 16 GB pamięci RAM DDR4 oraz gamingową kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050. Jego niesamowita moc obliczeniowa zawstydza większość komputerów stacjonarnych dzięki superszybkiemu dyskowi PCIe® x4 SSD o pojemności do 1 TB, działającemu z prędkością odczytu do 3 000 MB/s.

Mniej ciepła, więcej mocy

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-7700HQ 4x 2.8 GHz (Max. 3.8 GHz), 6MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 630;NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Harman Kardon;HD Audio;Sonic Master;Wbudowane 4 głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;2x USB Type-C;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Aluminiowa obudowa;Czytnik linii papilarnych |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
