AUDICTUS LEADER BT BLACK SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowe słuchawki dla liderów
Decyduj. Prowadź. Inspiruj i mów poprzez czyny. Słuchawki Audictus Leader zostały stworzone dla osób, które wiedzą czego chcą i podejmują zdecydowane działania by to zdobyć. Czerp radość z wyjątkowo apetycznej dla ucha jakości muzyki, która nie ogranicza Twoich działań okablowaniem. Leader zaskakuje ogromną ilością czasu pracy na baterii i wysokim standardem wykończenia.
Jakość dźwięku z aptX-LL i Crystal Tone
Technologia Crystal Tone - w połączeniu z niemal bezstratnym przesyłem dźwięku dzięki obsłudze kodeku aptX-LL - powoduje, że słuchawki serwują muzykę Twoim uszom na srebrnej tacy, a Ty toniesz w muzyce, nie godząc się na żadne kompromisy w zakresie wysokiej jakości dźwięku.
Bateria do 20h działania
Aby maksymalnie wykorzystać potencjał słuchawek bezprzewodowych, Audictus Leader zostały wyposażone w potężną baterię, która zapewnia aż do 20 godzin ciągłej pracy. Z taką ilością godzin, masz pewność, że słuchawki nigdy Cię nie zawiodą w czasie Twoich codziennych czynności prowadzących do upragnionego celu.
2 Porty AUX
Leader został uzbrojony aż w 2 różnej wielkości porty AUX – 3,5 mm oraz 6.3 mm. Dołączony w zestawie kabel 3.5 mm jack do 6.3 mm jack daje Ci możliwość podpięcia się pod każde źródło dźwięku i wykorzystania słuchawek również przy sprzęcie studyjnym i instrumentach muzycznych.
Bluetooth 4.2 z EDR
Audictus Leader stworzone są dla ludzi aktywnych, którzy nie chcą przejmować się okablowaniem ograniczającym ruchy. Słuchawki korzystają z technologii Bluetooth 4.2 z EDR co zapewnia natychmiastowe parowanie z urządzeniem oraz idealną łączność bezprzewodową bez zakłóceń.
Wygoda to ich drugie imię
Słuchawki zostały skonstruowane tak, aby nawet najdłuższe, wielogodzinne sesje z tymi słuchawkami na głowie nie sprawiały problemów. Ergonomiczna konstrukcja w połączeniu z wygodnymi, skórzanymi nausznikami to komfort korzystania z Audictus Leader na jaki zasługujesz.
Dwa mikrofony w zestawie
Audictus Leader to dwa wysokiej jakości mikrofony. Jeden wbudowany w słuchawki z technologią redukcji szumów cVc, a drugi – zamontowany na dołączonym kablu 3.5 mm jack. Masz pewność, że oprócz świetnej jakości muzyki, Lidery równie dobrze poradzą sobie z przekazywaniem Twojego głosu.
Składana konstrukcja
Słuchawki zostały wykonane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci ich transport również wtedy, kiedy niekoniecznie znajdują się na Twojej głowie. Nowoczesna, składana konstrukcja umożliwia przenoszenie Audictus Leader w bezpieczny i komfortowy sposób.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj słuchawek | Nausze |
| Mikrofon | Tak |
| Interfejs | Wireless |
| Złącza | Jack 6.3 mm, Micro USB, Mini Jack x1 |
| Wielkość przetwornika | 50 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | 110 dB, Bluetooth 4.2 |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17