BENQ GW2280E VA FHD 5ms 21.5" Flicker Free LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowany z myślą o pięknej prostocie, bezramkowy monitor BenQ GW2280 łączy w sobie ultra cienkie ramki z ukrytymi kablami. Uzupełnieniem jest wyjątkowa technologia Eye-Care ™ firmy BenQ z technologią Low Blue Light i funkcją Flicker Free, zapewniającą większy komfort oglądania. Wiodąca w branży technologia Brightness Intelligence zapewnia wspaniałe szczegóły w każdym otoczeniu oświetleniowym. Zbudowany z wymarzoną kombinacją LED z panelem VA, GW2280 z pewnością przyniesie Ci zupełnie nowe wrażenia wizualne i radość dzięki prawdziwie autentycznym kolorom, głębszej czerni, wyższemu kontrastowi i ostrzejszym detalom.

Tekstura
Tekstura z luksusowym akcentem jest odporna na zarysowania.

Rzeźbiona podstawa
Wyrzeźbiony profil podstawowy eliminuje zbędne krawędzie dla czystego, funkcjonalnego wyglądu.

Ultra cienka ramka
GW2280 oferuje atrakcyjny wizualnie panel z ultra wąskimi ramkami i eleganckim profilem, który pięknie uzupełnia każdy nowoczesny wystrój.

System zarządzania kablami
Niewidoczny system zarządzania kablami starannie ukrywa wszystkie przewody wewnątrz podstawy monitora, aby uzyskać najczystszy wygląd.
3000: 1 Ultra-wysoki kontrast natywny dla głębi i definicji

3000:1

1000:1
178 ° / 178 ° Szeroki kąt widzenia


8-bitowy kolorowy wyświetlacz


BenQ Exclusive Eye-Care Technology
Certyfikat TÜV Rheinland

Optymalizacja zawartości obrazu

Wyeliminuj odkształcenie dowolnym świetle otoczenia

Low Blue Light

Technologia Flicker Free


Multimedialna radość

Certyfikaty jakości

Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 21,5'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kąty widzenia | 178 (pion);178 (poziom) |
| Złącza | Analogowe (D-Sub);2x Cyfrowe (HDMI);Wyjście słuchawkowe;Audio in |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia;Kompatybilny z blokadą Kensington Lock |
| Wymiary | 489.5x391.6x183mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17