BROTHER DCP-L3510CDW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DCP-L3510CDW - kolorowe bezprzewodowe urządzenie LED typu 3-w-1
Zaprojektowane z myślą o wydajności, urządzenie wielofunkcyjne DCP-L3510CDW, oferuje wysoką prędkość druku, kopiowanie oraz skanowanie. Ciche urządzenie, posiada funkcje łączności bezprzewodowej oraz automatycznego dwustronnego drukowania, aby usprawnić działanie Twojej firmy.
Dodaj swojej firmie odrobinę koloru
Czasem nawet dokumenty biznesowe wymagają koloru. Urządzenie wielofunkcyjne DCP-L3510CDW oferuje wysoką rozdzielczość druku do 2400dpi, a technologia LED sprawia, że otrzymujemy profesjonalną jakość wydruków.


Łatwe w konfiguracji, łatwe w użyciu
To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne jest łatwe w użyciu oraz w konfiguracji. Wysoka wydajność tonerów w zestawie pozwala na wydruk do 1000 stron.
Nie generuj dodatkowego hałasu w biurze
Dodatkowy hałas jest zbędny w Twoim biurze. DCP-L3510CDW to urządzenie zaprojektowane, aby drukować do 18 stron na minutę przy poziomie hałasu poniżej 45dB - ciszej niż codzienne rozmowy w biurze. Te parametry sprawiają, że kolorowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-L3510CDW idealnie pasuje do biura.


Oszczędzaj czas i pieniądze
Opisywane urządzenie posiada wysoką prędkość druku, jest niezawodne oraz ma korzystny stosunek wartości do ceny. Wbudowany podajnik na papier - do 250 arkuszy, umożliwia długą pracę bez konieczności jego dokładania. Wysokowydajne tonery, sprawiają, że nie ma konieczności ich częstej wymiany, a cena strony jest konkurencyjna zarówno w przypadku wydruków kolorowych jak i monochromatycznych. Zwiększając wydajność przy jednoczesnym skróceniu czasu przestojów, Twoje biuro może działać sprawniej.
Zaprojektowane z myślą o skuteczności
To trwałe, przyjazne dla użytkownika urządzenie wielofunkcyjne jest łatwe w konfiguracji i jeszcze łatwiejsze w użyciu. Wysoka wydajność tonerów w zestawie startowym (do 1000 stron), pozwala na jej natychmiastowe użycie. Połączenie automatycznego dwustronnego drukowania oraz możliwości szybkiego druku zarówno z telefonu jak i z tabletu sprawiają, że to urządzenie stanowi idealne narzędzie do sprawnego funkcjonowania firmy.

Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600dpi, 2,400 (600 x 2,400) |
| Szybkość druku mono | Do 1.84 sekund - mono |
| Szybkość druku kolor | 2.39 sekund - kolor (dla A4 przy 200dpi) |
| Gramatura papieru | 60 - 163 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | do 1,200 x 2,400dpi (z szyby), do 19,200 x 19,200dpi (interpolowana) |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4, Letter, A5, A5 (Długa krawędź), A6, Executive, Podajnik ręczny - szerokość 76.2 do 216.9 mm, długość 116 to 355.6 mm (Tylko format A4 jest wspierany dla automatycznego druku dwustronnego) |
| Wymiary | 410 x 475 x 368mm |
| Waga | 21.7 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17