BROTHER DCP-L8410CDW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wielofunkcyjne urządzenie laserowe Brother DCP-L8410CDW

DCP-L8410CDW to wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe, które charakteryzuje się wydajną pracą oraz wysoką prędkością druku i skanowania, stanowiąc idealne rozwiązanie do produkcji dokumentów w dynamicznie funkcjonujących środowiskach biurowych. Model wyposażony jest w funkcje drukowania, skanowania i kopiowania. Urządzenie drukuje do 31 stron na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym oferując dodatkowo automatyczny druk dwustronny. Umożliwia również szybkie archiwizowanie dokumentów - skanuje z prędkością do 28 obrazów na minutę.
Dodatkowy rok gwarancji
Możliwość przedłużenia gwarancji o jeden rok. Wystarczy zarejestrować swoje urządzenie na stronie producenta w ciągu 60 dni od daty zakupu. Formularz rejestracji dostępny na www.brother.pl.


Intuicyjna obsługa
Kolorowe urządzenie pozwala na użycie szerokiego spektrum rodzajów papieru, dzięki którym użytkownicy mogą wydrukować koperty i etykiety, broszury czy prezentacje oraz wszystkie materiały, które należy wydrukować w trybie kolorowym. W zestawie z urządzeniem znajduje się czarny toner o wydajności do 3 000 stron, oraz toner cyjan, magenta i żółty o wydajności do 1 800 stron. Aby jeszcze bardziej ograniczyć koszty eksploatacji można zainstalować opcjonalne, wysokowydajne tonery jeszcze bardziej zmniejszając koszt wydruku pojedynczej strony.
Solidna efektywność
Produkt tworzy wysokiej jakości wydruki, charakteryzujące się wiernym odwzorowaniem kolorów i odcieniami szarości. DCP-L8410CDW jest wyposażony w duży i łatwy w nawigacji wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Urządzenie oferuje standardowy podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na 50 arkuszy. Maksymalna pojemność podajników papieru w przypadku modelu DCP-L8410CDW wynosi 1 050 arkuszy.


Mobilne drukowanie
Model jest kompatybilny z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria, wtyczki Android print service oraz aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android. Urządzenie jest wyposażone w szybkie interfejsy sieciowe: przewodowy Gigabit Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T i bezprzewodowy IEEE 802.11 b/g/n oraz USB2.0 i Wi-Fi Direct.

Większa niezawodność
Seria kolorowych urządzeń laserowych firmy Brother spełnia kryteria szeregu standardów ekologicznych, w tym z niemieckiego Blue Angel oraz Nordic Swan. Zatem urządzenia te nie tylko pomagają uczynić pracę w twojej firmie bardziej efektywną, ale również są one bardziej energooszczędne, co przekłada się na mniejszy negatywny wpływ na środowisko i na niższe koszty.

Bezpieczeństwo wydruków
Urządzenie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za jego pośrednictwem dokumentów. Model może być zintegrowany z usługą Active Directory, posiada także funkcję SFL 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset oraz Certificate Management.

Przyjazne dla środowiska
Seria kolorowych urządzeń laserowych firmy Brother spełnia kryteria szeregu standardów ekologicznych, w tym z niemieckiego Blue Angel oraz Nordic Swan. Zatem urządzenia te nie tylko pomagają uczynić pracę w twojej firmie bardziej efektywną, ale również są one bardziej energooszczędne, co przekłada się na mniejszy negatywny wpływ na środowisko i na niższe koszty.
Najważniejsze funkcje
- Prędkość druku: do 31 stron na minutę w kolorze i trybie monochromatycznym
- Prędkość skanowania: do 28 obrazów na minutę w kolorze i trybie monochromatycznym
- Ekran dotykowy o przekątnej 9.3 cm
- Podajnik papieru: 250 arkuszy
- Interfejsy: USB, sieć bezprzewodowa oraz gigabitowa sieć przewodowa
- W zestawie tonery o wydajności do 3 000 stron w czerni i do 1 800 stron w kolorach
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 2,400dpi (2,400 x 600dpi); 600 x 600dpi |
| Szybkość druku mono | do 31 str./min |
| Szybkość druku kolor | do 31 str./min |
| Gramatura papieru | 60 - 105g/m2; 60 -163g/m2; 64 - 90g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | do 1,200 x 2,400dpi (z szyby), 1,200 x 600dpi (ADF), 19,200 x 19,200dpi (Interpolowana) |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 435 x 526 x 539mm |
| Waga | 27.6 kg |
| Inne cechy | Druk dwustronny; Bezpieczne drukowanie; Drukowanie mobilne; Hi-Speed USB 2.0 |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17