BROTHER DCP-T300 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DCP-T300 to kolorowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z serii InkBenefit Plus, przeznaczone do środowisk domowych oraz małych biur. Wyposażone w system wygodnych w użyciu, wysokowydajnych pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. Takie rozwiązanie umożliwia sprawne i ekonomiczne drukowanie dużej liczby dokumentów. Do napełniania pojemników służą oryginalne butelki z tuszem Brother, dostępne w atrakcyjnych cenach.
Urządzenie wyposażone jest w opatentowany przez firmę Brother system samoczyszczącej się głowicy, który chroni ją przed wysuszeniem. Zastosowanie takiego rozwiązania zwiększa niezawodność mechanizmu drukującego i wydajność urządzeń.
DCP-T300 posiada funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Charakteryzuje się wysoką prędkością drukowania, wynoszącą do 11 obrazów na minutę w czerni i bieli oraz 6 obrazów na minutę w kolorze. Urządzenie jest wyposażone w podajnik papieru o łącznej pojemności 100 arkuszy, jednowierszowy wyświetlacz LCD oraz łatwy w obsłudze panel kontrolny, który zapewnia bezproblemowy dostęp do potrzebnych funkcjonalności. Dostępny jest również szybki interfejs USB 2.0.
DCP-T300 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, które ułatwiają ustawienie go w niewielkich przestrzeniach biurowych.
Urządzenie posiada gwarancję na 3 lata (po rejestracji na stronie internetowej www.brother.pl) lub 30 000 wydruków.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 6000x1200 dpi;Kolor - 6000x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 11 str./min. |
| Szybkość druku kolor | do 6 str./min. |
| Gramatura papieru | do 220 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna - do 1200x2400 dpi;Rozszerzona - do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;Letter;Executive;A5;A6;10x15cm;karty;koperty (C5, Com-10, DL, Monarch);13x18cm |
| Wymiary | 435 x 161 x 374 mm |
| Waga | 7.1 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD 1 wierszowy;Pamięć 64 MB |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
