BROTHER DCP-T420W URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Drukuj więcej za mniej dzięki InkBenefit Plus
Nasza najnowsza seria InkBenefit Plus oferuje tak wiele użytkownikom w domu jak i w małych biurach. Oto kilka najważniejszych informacji na temat tego, czego można oczekiwać od tych urządzeń:
- Możliwość drukowania do 15000 stron dzięki łatwym w użyciu pojemnikom z atramentem
- Szereg opcji łączności, pozwalających na drukowanie z różnych urządzeń w domu lub w biurze
- Opcje obsługi papieru dostosowane do środowiska pracy, takie jak automatyczne podawanie dokumentów i podajniki uniwersalne z podawaniem ręcznym

Łatwe uzupełnianie atramentu
Wszystkie drukarki tej serii mają wytrzymałą konstrukcję oraz są wyposażone w wiele funkcji. Ponadto nowy napełniania tuszu nigdy nie był prostszy.
Zbiornik można od teraz napełniać butelkami z atramentem bez użycia rąk — wystarczy włożyć butelkę do odpowiedniej przegrody, a po jej opróżnieniu zdjąć i zamknąć zbiornik. Koniec z bałaganem!

Drukuj skąd chcesz
W przypadku korzystania z urządzenia DCP-T420W nie musisz stać przy drukarce, aby wykonać swoje zadania. Oprócz połączenia Hi-Speed USB urządzenie posiada również wbudowaną łączność bezprzewodową, dzięki czemu możesz z dowolnego urządzenia przenośnego.

Szybkie wydruki o wysokiej jakości
Model DCP-T420W oferuje prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w czerni, dzięki czemu szybko i łatwo wydrukujesz wielostronicowe dokumenty. Ponadto możesz polegać na wysokiej jakości wydrukach w rozdzielczości 1200 x 6000 dpi.

Wydajne materiały eksploatacyjne
Wraz z urządzeniem DCP-T420W otrzymasz po jednej butelce atramentu koloru: czarnego (wydajność do 7500 stron), cyjan (wydajność do 5000 stron), magenta (wydajność do 5000 stron) i żółtego (wydajność do 5000 stron)*. Usprawni to Twoją pracę i znacznie obniży koszty wydruku.

Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 6000 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 16 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 9 str./min. |
| Gramatura papieru | Podajnik standardowy - 64-220g/m2; Podajnik ręczny - 64-300g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200 x 2400dpi; Interpolowana 19200 x 19200dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 435 x 359 x 159 mm |
| Waga | 6.4 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Zawartość opakowania | Przewód zasilający, Przewodnik bezpieczeństwa produktu, Butelki do napełniania zbiorników z atramentem, Podręcznik użytkownika, Karta gwarancyjna, Skrócona instrukcja instalacji |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17