BROTHER HL-1223WE DRUKARKA LASEROWA
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Bezprzewodowa drukarka monochromatyczna Brother HL-1223WE
Niezależnie od tego, czy korzystasz z niej w domu, czy w biurze, kompaktową drukarkę HL-1223WE możesz ustawić w dogodnym dla siebie miejscu. Dodatkowo możesz wyeliminować potrzebę używania kabli i połączyć się z nią bezprzewodowo ze swojego telefonu komórkowego lub tabletu. W zestawie z modelem HL-1223WE znajduje się pojemny toner o wydajności do 1500 stron. Niski koszt wydruku pojedynczej strony oraz wydruki w bardzo dobrej jakości to idealne połączenie funkcji, jakich możesz oczekiwać od drukarki laserowej z serii TonerBenefit.
Dodatkowy rok gwarancji
Możliwość przedłużenia gwarancji o jeden rok. Wystarczy zarejestrować swoje urządzenie na stronie producenta na w ciągu 60 dni od daty zakupu.

Najważniejsze funkcje
- Sieć bezprzewodowa i Hi-Speed USB 2.0
- Toner o wydajności do 1500 stron
- Prędkość drukowania do 20 stron na minutę
Więcej tonera, więcej wydruków i jeszcze więcej oszczędności
Ciesz się niskimi kosztami eksploatacji i korzystaj z tonerów o wydajności do 2000 stron, które są teraz dostępne dla urządzeń z serii TonerBenefit.

HL-1223WE bezprzewodowa monochromatyczna drukarka laserowa
HL-1223WE to mała, kompaktowa drukarka, idealnie sprawdzająca się w biurze. Jej główną cechą jest niski koszt wydruku pojedynczej strony, charakterystyczny dla modeli laserowych z serii TonerBenefit. Model jest wyposażony w pojemny podajnik papieru na 150 arkuszy, co pozwala szybko drukować duże ilości dokumentów. Wysoka prędkość druku wynosząca do 20 stron na minutę to jej kolejny atut.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | do 2400 x 600 dpi (HQ1200) |
| Szybkość druku mono | Do 20 strony na minutę |
| Szybkość druku kolor | brak |
| Gramatura papieru | 65 - 105 g/m2 |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 Long Edge, B5, Executive |
| Wymiary | 340 x 238 x 189 mm |
| Waga | 5,5 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17