BROTHER HL-L2340DW DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
BROTHER HL-L2340DW
To kompaktowa monochromatyczna drukarka laserowa. Urządzenie drukuje z prędkością do 26 stron na minutę, a pierwsza strona wydruku jest gotowa w czasie krótszym niż 8,5 sekundy. HL-L2340DW oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego, a uzyskiwane dokumenty charakteryzują się doskonałą jakością.
Urządzenie jest kompatybilne z wysokowydajnymi tonerami Brother, które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Drukarka wyposażona jest w system oddzielnego bębna i tonera, dzięki któremu ich eksploatacja jest wygodniejsza, mniej kosztowna i bardziej przyjazna dla środowiska. Urządzenie HL-L2340DW charakteryzuje się szybką i intuicyjną obsługą i posiada podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy. Model HL-L2340DW wyposażony jest w jednowierszowy wyświetlacz LCD.
Brother HL-L2340DW może działać w sieci bezprzewodowej i posiada 32 MB wbudowanej pamięci. Wyposażone jest w szybki interfejs USB 2.0. Model HL-L2340DW oferuje także drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone, za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Google Cloud Print™, technologii Wi-Fi Direct™ oraz autorskiej aplikacji Brother – iPrint&Scan.
Drukarka Brother HL-L2340DW jest zgodna z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na www.brother.pl.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600dpi, HQ1200 (2400 x 600dpi) |
| Szybkość druku mono | 26 str./min |
| Szybkość druku kolor | nie dotyczy |
| Gramatura papieru | od 60 do 163 g/m |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 358 x 183 x 360 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Waga | 7 kg |
| Inne cechy | Miesięczne obciążenie: 10000 str./miesiąc;Podajnik papieru 250 arkuszy;Odbiornik papieru 100 arkuszy;Wi-Fi Direct |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17