BROTHER MFC-B7715DW TONERBENEFIT URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-B7715DW

Brother MFC-B7715DW to laserowe, monochromatyczne urządzenie oferujące funkcję drukowania w formacie A4, skanowania, kopiowania oraz wysyłania faksu. Ten model generuje do 34 stron dokumentów na minutę. Wyposażony jest w podajnik papieru na 250 arkuszy oraz ADF na 50 arkuszy. Brother MFC-B7715DW pracuje cicho i szybko – poziom głośności urządzenia podczas działania nie przekracza 50 dB.
Urządzenia obsługuje aplikacje, takie jak iPrint&Scan oraz Apple AirPrint. Można je także swobodnie konfigurować oraz podłączać bezprzewodowo. Do MFC-B7715DW pasują tonery TNB023 o wydajności do 2000 stron w atrakcyjnej cenie (99zł za toner), co zapewnia niskie koszty użytkowania i codziennej eksploatacji.
Dodatkowy rok gwarancji
Możliwość przedłużenia gwarancji o jeden rok. Wystarczy zarejestrować swoje urządzenie na stronie producenta na w ciągu 60 dni od daty zakupu.

Poznaj model MFC-B7715DW
Najważniejsze funkcje
- Drukowanie z prędkością do 34 stron na minutę, przy mniej niż 50 dB
- Automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy
- Podajnik papieru na 250 arkuszy papieru
- W zestawie toner o wydajności do 2000 stron
- Drukowanie w technologii laserowej
- Automatyczne drukowanie dwustronnie
- Bezprzewodowe drukowanie
- Kompatybilny z tonerem TN-B023
- Wygodne zarządzanie dokumentami
- Superszybki interfejs USB
Więcej tonera, więcej wydruków i jeszcze więcej oszczędności
Ciesz się niskimi kosztami eksploatacji i korzystaj z tonerów o wydajności do 2000 stron, które są teraz dostępne dla urządzeń z serii TonerBenefit.

Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra
Kopiowanie, skanowanie i udostępnianie dokumentów nigdy nie było tak proste. MFC-B7715DW to w pełni sieciowe urządzenie, działające zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Dokumenty można skanować i zapisywać bezpośrednio w folderze sieciowym, co ułatwia ich udostępnianie i archiwizację.
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie MFC-B7715DW było oszczędne. Ten model z serii TonerBenefit umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy użyciu wydajniejszych tonerów (do 2 000 stron), co przekłada się na niższy koszt każdej wydrukowanej strony.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 34 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 230 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 600x600 dpi (z ADF) oraz do 1200x1200 dpi (z szyby);Rozszerzona do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;Letter;A5;A6;Executive;koperty |
| Wymiary | 410 x 398.5 x 318.5mm |
| Waga | 12 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Wyświetlacz LCD 2 wiersze x 16 znaków |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17