BROTHER MFC-J5320DW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
BROTHER MFC-J5320DW
MFC-J5320DW to kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne stworzone z myślą o użytkownikach biurowych, którzy potrzebują narzędzia do generowania dokumentów wysokiej jakości. Model pozwala na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie w szybki i wydajny sposób. Charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą do 22 ipm w czerni i bieli oraz 20 ipm w kolorze. Produkt jest kompatybilny z wysokowydajnymi tuszami, które umożliwiają wydrukowanie do 2400 stron w czerni i bieli oraz 1200 stron w kolorze.
MFC-J5320DW oferuje tryb automatycznego druku dwustronnego w formacie A4. Model wyposażony jest w umieszczony na froncie podajnik papieru mieszczący 250 stron oraz tylny uniwersalny podajnik papieru, obsługujący arkusze A3 i A4. Posiada także automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 35 stron, który zapewnia szybkie kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Szybką i wygodną obsługę urządzenia umożliwia intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 6,8 cm.
Model MFC-J5320DW pozwala użytkownikom na łatwą konwersję skanów na pliki programów z pakietu Microsoft Office oraz wysyłanie skanów jako emaili – oba te zadania mogą być wykonywane z poziomu wyświetlacza. Urządzenie oferuje także przydatną funkcję zakreślania (Outline&Copy i Outline&Scan), która pozwala użytkownikom łatwo wybierać obszar, który ma zostać zeskanowany lub skopiowany.
Brother MFC-J5320DW działa w sieciach bezprzewodowych i przewodowych Ethernet oraz obsługuje technologię Wi-Fi Direct™. Model wykorzystuje aplikację Brother iPrint&Scan, pozwalającą bezpośrednio skanować do i drukować z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone. Użytkownikom technologii cloud urządzenie pozwala skanować do i drukować z usług DropBox, Evernote™, Google Drive™ i OneDrive.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono 6000 x 1200 dpi;Kolor 6000 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 35 str./min |
| Szybkość druku kolor | do 27 str./min |
| Gramatura papieru | do 220 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | optyczna do 2400 x 2400 dpi;Rozszerzona do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A3; A4; A5 ;A6 ;B5; DL ;Letter ;Formaty niestandardowe |
| Wymiary | 589 x368 x 362 mm |
| Waga | 10.8 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD ;Drukowanie, Kopiowanie i skanowanie;Drukowanie bezpośrednio ze smartfonów i tabletów; Automatyczny podajnik dokumentów (ADF);Pamięć 128 MB |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17