BROTHER MFC-L2752DW URZ.WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Opis
MFC-L2752DW kompaktowe monochromatyczne urządzenie laserowe typu 4-w-1 z siecią bezprzewodową
Zaprojektowany z myślą o małych biurach i biurach domowych. Intuicyjny ekran dotykowy o przekątnej 6,8cm, automatyczne dwustronne drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie w sposób cichy i efektywny. Możliwość komunikacji za pomocą NFC.
To ciche i kompaktowe urządzenie wyposażono w łączność bezprzewodową, umożliwiając w ten sposób drukowanie ze smartfona. Funkcja "Dotknij i wydrukuj" z telefonu komórkowego (przy pomocy NFC) zwiększa wygodę. Korzystając z Automatycznego podajnika dokumentów oraz dużego podajnika na dokumenty, zaoszczędzisz czas.
Toner startowy o dużej pojemności pozwala na wydruk wielu stron. Korzystanie z oryginalnego tonera pozwoli Ci na uzyskanie wyraźnych i czytelnych wydruków.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi, 1200 x 1200 dpi, 2400 x 600 dpi |
| Szybkość druku mono | 34 str/min |
| Gramatura papieru | od 60 g/m² do 230 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Do 1200 x 1200 dpi (z szyby skanera), |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 410 x 398.5 x 318.5 mm |
| Waga | 12 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17