BROTHER MFC-L5750DW URZĄDZENIE WIELFOUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MFC-L5750DW to laserowe urządzenie wielofunkcyjne, działające w trybie monochromatycznym, które oferuje funkcje druku, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Model charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy: drukuje z prędkością wynoszącą do 40 stron na minutę i skanuje do 24 stron na minutę (do 48 obrazów na minutę w trybie dwustronnym). Produkt oferuje przy tym funkcję automatycznego druku dwustronnego.
Najważniesze cechy:
- Druk, kopia, skan, faks
- Prędkość druku do 40 str./min.
- Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0, Lan oraz WiFi
- Wyświetlacz LCD o przekątnej 12,3 cm
- Toner o wydajności do 8.000 stron
Urządzenie charakteryzuje się niskim kosztem produkcji dokumentów oraz pozwala na osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Model jest dostępny w komplecie z tonerem umożliwiającym wydruk do 2000 stron i obsługuje opcjonalne, wysokowydajne tonery Brother, które pozwalają na wydruk do 8000 stron.
Urządzenie MFC-L5750DW oferuje intuicyjną obsługę i wysoką wydajność. Jest wyposażone w duży i łatwy w nawigacji wyświetlacz dotykowy o przekątnej 12,3 cm. Model umożliwia łatwą archiwizację i zarządzenie dokumentami, w tym przekierowywanie faksów do poczty e-mail oraz usług chmurowych. Urządzenie ma standardowy podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy. Model można uzupełnić o opcjonalne podajniki papieru o łącznej pojemności 1340 arkuszy.
Urządzenie jest wyposażone w szybkie interfejsy przewodowe Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz USB 2.0, oferuje także obsługę sieci bezprzewodowych IEEE 802.11 b/g/n oraz rozwiązanie Wi-Fi Direct.
Model MFC-L5750DW jest kompatybilny z rozwiązaniami Brother PrintSmart, obejmującymi między innymi system B-guard do zarządzania drukiem, który pozwala śledzić i kontrolować procesy druku w biurze. Urządzenie oferuje integrację z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług: Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria, wtyczki Android print service oraz aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android.
Model zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za ich pośrednictwem dokumentów. Może być zintegrowany z usługą Active Directory, posiada także funkcję Secure Function Lock 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset i Certificate Management.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L5750DW jest kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Model posiada 3-letnią gwarancję po rejestracji na www.brother.pl.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 40 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 200 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna - do 1200x1200 dpi;Rozszerzona - do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 486x435x427mm |
| Waga | 16.5 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Ekran dotykowy 3,7 cala (93,4 mm) TFT kolorowy |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17