BROTHER MFC-L6800DW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
MFC-L6800DW to urządzenie, które charakteryzuje się wysoką prędkością działania oraz wydajnością. Umożliwia produkowanie i przetwarzanie dokumentów przy zachowaniu niskich kosztów. Model oferuje funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Urządzenie skierowane jest do grup roboczych funkcjonujących w środowiskach, w których tworzy się i przetwarza duże ilości dokumentów.
Najważniesze cechy:
- Druk, kopia, skan, faks
- Prędkość druku do 46 str./min.
- Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0, Lan oraz WiFi
- Wyświetlacz o przekątnej 12,3 cm
- Toner o wydajności do 12.000 stron
Model drukuje z prędkością do 46 stron na minutę. Umożliwia również szybkie archiwizowanie dokumentów: skanuje z prędkością do 50 stron na minutę (do 100 obrazów na minutę w trybie duplex) i wyposażone jest w automatyczne podajniki dokumentów na 80 arkuszy. Wyróżnia się przy tym łatwą obsługą, która odbywa się za pomocą dużych ekranów dotykowych o średnicy 12,3 cm. Model działa w sieciach bezprzewodowych i przewodowych – jest wyposażony w interfejsy USB, WiFi oraz gigabajtowy LAN.
Rozwiązania zastosowane w urządzeniu pozwalają na redukcję kosztów związanych z produkcją dokumentów. MFC-L6800DW sprzedawany jest razem z tonerem do 8 tysięcy stron i jest kompatybilny z tonerami umożliwiającymi wydruk do 12 tysięcy stron.
Urządzenie wyróżnia się także wysoką wydajnością. Posiada podajnik dokumentów o pojemności 520 arkuszy oraz odbiornik mieszczący 250 arkuszy. Urządzenie można łatwo rozbudować o dwa opcjonalne dolne podajniki papieru o pojemności 520 arkuszy każdy, 4-tacowy podajnik wieżowy, w którym każda z tac mieści 520 stron.
Urządzenie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za ich pośrednictwem dokumentów. Model może być zintegrowany z usługą Active Directory, posiada także funkcję SFL 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset i Certificate Management. Został również wyposażony w zintegrowany czytnik NFC, który umożliwia drukowanie z urządzeń mobilnych oraz identyfikację weryfikacyjnych kart zbliżeniowych, którymi muszą posługiwać się użytkownicy chcący zwolnić zadania do druku.
Model posiada Brother Solutions Interface (BSI) – otwarty interfejs, pozwalający producentom oprogramowania tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem. Umożliwia ponadto drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak: iPhone i iPad oraz tabletów i smartfonów z systemami Android czy Windows Phone 7 i 8, za pomocą aplikacji iPrint&Scan oraz usług AirPrint i Google Cloud Print™. Pozwala też na bezpośrednie drukowanie z usług chmurowych, takich jak Dropbox czy Google Drive.
Urządzenie MFC-L6800DW jest zgodne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR i charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii. Modele został objęty 3-letnią gwarancją po rejestracji na www.brother.pl.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 40 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 200 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna - do 1200x1200 dpi;Rozszerzona - do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;Executive;Legal;Folio;Letter |
| Wymiary | 495x427x518mm |
| Waga | 18.5 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Ekran dotykowy 4,85 cala (123,2 mm), TFT kolorowy LCD;NFC |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17