BenQ MX518 XGA 2800ANSI 13000:1 DLP PROJEKTOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
BenQ MX518 to gwarancja oszczędności energii. BenQ dzięki współpracy z Philips Lighting stworzył technologię SmartEco, która przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Technologia ta łączy w sobie doskonałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii, ponieważ znacznie wydłuża żywotność lampy. Ponadto tryb Eco Blank pozwala na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, gdy uwaga publiczności ma być skupiona na innym elemencie bądź , gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 1024x768 |
| Proporcje ekranu | 4:3 |
| Głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Żywotność lampy | 4500h |
| Jasność | 2800 ANSI lumenów |
| Kontrast | 13000:1 |
| Odległość projekcji | 1.97-2.17 (50"@ 2m) |
| Wymiary | 302.8 x 111.8 x 221.8mm |
| Wielkość obrazu | 37"-300" |
| Złącza wejścia | HDMI;d-sub; s-video; RS-232 ;2x audio |
| Złącza wyjścia | d-sub;audio |
| Waga | 2,3 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17