CANON MF212W I-SENSYS DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
i-SENSYS MF212w
Udostępnianie funkcji kopiowania, drukowania i skanowania nie sprawia żadnych problemów dzięki tej sieciowej monochromatycznej drukarce laserowej 3 w 1 z obsługą Wi-Fi i urządzeń przenośnych. Szybkie, łatwe w obsłudze i wydajne energetycznie urządzenie jest wyposażone w odchylany panel sterowania oraz przyciski poleceń aktywowane jednym dotknięciem.
Korzyści
- Sieciowa monochromatyczna drukarka laserowa 3 w 1 z obsługą Wi-Fi i urządzeń przenośnych — umożliwia kopiowanie, drukowanie i skanowanie
- Łatwe drukowanie z urządzeń z systemem iOS lub Android
- Wysoka wydajność dzięki funkcji drukowania i kopiowania z prędkością 23 str./min w trybie monochromatycznym
- Szybki wydruk pierwszej strony pozwala skrócić czas drukowania
- Szybsze skanowanie i kopiowanie dzięki przyciskom poleceń aktywowanym jednym dotknięciem
Drukarka sieciowa 3 w 1 do małych biur
Szybka, wielofunkcyjna monochromatyczna drukarka laserowa cechuje się stylowym wyglądem i bogactwem połączeń. To zajmujące niewiele miejsca, kompaktowe urządzenie umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie. To urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla małych biur dzięki łączności Wi-Fi i Ethernet oraz obsłudze urządzeń przenośnych, które ułatwiają udostępnianie funkcji, a także profesjonalnej jakości wydruku i łatwej obsłudze.
Łatwe udostępnianie za pośrednictwem sieci Wi-Fi
Połącz się z łatwością w wybrany sposób, korzystając z Wi-Fi, sieci internetowej lub smartfona. Dzięki wbudowanej funkcji AirPrint™ firmy Apple oraz obsłudze standardu drukowania Mopria™ drukarka jest wykrywana automatycznie, co umożliwia bezpośrednie drukowanie dokumentów z urządzeń iPhone i iPad oraz urządzeń z systemem Android z certyfikatem Mopria. Bezpłatna aplikacja Mobile Printing firmy Canon umożliwia również bezprzewodowe drukowanie bezpośrednio z urządzeń z systemem Apple iOS lub Android 4.
Szybkie drukowanie i kopiowanie
Koniec z czekaniem na wydruk dokumentów dzięki funkcjom laserowego, monochromatycznego druku i kopiowania w formacie A4 z prędkością 23 str./min oraz technologii szybkiego wydruku pierwszej strony, która skraca czas wychodzenia z trybu uśpienia.
Efekty jakości biznesowej
Połączenie rozdzielczości wydruku do 1200 x 1200 dpi z tonerami EF firmy Canon gwarantuje profesjonalną jakość wydruków i kopii, w których tekst jest bardzo wyraźny, a grafika gładka. Zaawansowane skanowanie w kolorze do 9600 x 9600 dpi pozwala zachować wszystkie szczegóły oryginału. Przyjazna użytkownikowi funkcja skanowania sieciowego pozwala wysyłać skanowane dokumenty na inne komputery.
Szybka i prosta obsługa
Szybkie i proste w obsłudze urządzenie i-SENSYS MF212w jest wyposażone w uniwersalny, odchylany panel z dużym, 5-wierszowym wyświetlaczem LCD, na którym można w mgnieniu oka znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Panel można ustawić pionowo lub poziomo wedle indywidualnych potrzeb i preferencji. Można w łatwy sposób stworzyć efektywny obieg skanowania i drukowania za pomocą przycisków poleceń aktywowanych jednym dotknięciem. Umożliwia to łatwe przesyłanie skanowanych dokumentów do pliku oraz oszczędzanie papieru poprzez drukowanie kilku obrazów na jednym arkuszu.
Wydajność energetyczna
Technologia działania na żądanie firmy Canon zapewnia praktycznie całkowitą redukcję czasu nagrzewania i pomaga obniżyć zużycie energii bez negatywnego wpływu na wydajność pracy. To urządzenie charakteryzuje się wiodącym w swojej klasie wskaźnikiem TEC i zużywa zaledwie 1,6 W w trybie uśpienia.
Tryb cichej pracy
To urządzenie wielofunkcyjne pozostaje bezgłośne w trybie gotowości, a podczas użytkowania w miejscach, gdzie ważna jest cisza, tryb cichej pracy pozwala uniknąć nadmiernego hałasu. Dzięki temu można pracować, nie przeszkadzając innym osobom.
Zintegrowana kaseta
Nadające się do recyklingu zintegrowane kasety zawierają toner, bęben i elementy czyszczące, co pozwala obniżyć koszty konserwacji, zwiększyć niezawodność i zminimalizować zużycie materiałów eksploatacyjnych.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 600x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 23 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 163 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna - do do 600x600 dpi;Rozszerzona do 9600x9600 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;B5;Letter;Legal;Statement;Oficio;B-Officio;M-Officio;16K;karty indeksowe;AFLS |
| Wymiary | 390x441x312mm |
| Waga | 10.2kg |
| Inne cechy | 5-wierszowy, czarno-biały wyświetlacz LCD;drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17