CANON MG5450 DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Canon PIXMA MG5450
Bardzo wydajna drukarka fotograficzna All-In-One z obsługą Wi-Fi i drukowania przez Internet oraz oddzielnymi zbiornikami z atramentem.
Bardzo wydajna drukarka fotograficzna All-In-One o wysokiej wydajności z 5 oddzielnymi atramentami oraz stylową konstrukcją o niskim profilu. Urządzenie zapewnia łatwy w obsłudze intuicyjny interfejs, kolorowy wyświetlacz i obsługę drukowania z urządzeń przenośnych i przez Internet.
Korzyści
- Bardzo wydajne urządzenie fotograficzne All-In-One z 5 atramentami
- Drukowanie przez Internet przy użyciu funkcji PIXMA Cloud Link
- Niski profil i stylowa konstrukcja
- Drukowanie z urządzeń przenośnych i Apple AirPrint
- Szybki druk wysokiej jakości
- Oprogramowanie My Image Garden
- Drukowanie na płytach i automatyczne drukowanie dwustronne
- Opcjonalne zbiorniki XL pozwalają drukować więcej
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 9600 x 2400 dpi |
| Szybkość druku mono | 15 str./min |
| Szybkość druku kolor | 10 str./min |
| Gramatura papieru | papier zwykły: 64–105 g/m²; papier fotograficzny do około 300 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 455 x 369 x 148 mm |
| Waga | 8 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17