CANON MG5550 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Canon PIXMA MG5550
5-atramentowa drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości oferująca łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych i chmury
Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości z obsługą sieci Wi-Fi oraz funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania do użytku domowego. Cechy i funkcje obejmują pięć oddzielnych pojemników z atramentem, zaawansowane opcje połączenia ze smartfonem oraz bezpośredni druk z chmury, a także opcjonalne atramenty XL.
Korzyści
- Wielofunkcyjna drukarka fotograficzna o wysokiej jakości z obsługą sieci Wi-Fi oraz funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania
- Drukowanie w chmurze bezpośrednio z ekranu drukarki: możliwość drukowania z albumów internetowych, serwisów społecznościowych i magazynów w chmurze
- Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z inteligentnych urządzeń przez sieć Wi-Fi lub Internet
- Pobranie aplikacji PIXMA Printing Solutions umożliwi zdalne sterowanie drukarką
- Obsługa funkcji Google Cloud Print i Apple AirPrint
Cechy kluczowe
Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu
Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności
Automatyczne drukowanie dwustronne
Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie
Aplikacja PIXMA Printing Solutions
Zgodność z tabletami i smartfonami
Drukowanie bezpośrednio z chmury
Włącza się w momencie rozpoczęcia drukowania
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | maks. 4800 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 12 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 8 str./min. |
| Gramatura papieru | 64 - 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | 1200 x 2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 455 x 148 x 369 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Waga | 6.3 kg |
| Inne cechy | praca w sieci (serwer druku) |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17