CANON PIXMA MG2950 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
PIXMA MG2950
Niedrogie i niewielkie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi to przepustka do bezprzewodowego świata – pozwala łatwo drukować ze smartfonów, tabletów, aparatów lub chmury. Proste łączenie, kopiowanie, drukowanie i skanowanie
Korzyści
- Uwolnienie od przewodów Łatwe łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób – wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi
- Szybko dostępne wydruki o wysokiej jakości uwieczniają szczegóły – technologia kaset FINE
- Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych za pomocą aplikacji Canon PRINT
- Poznaj twórczą swobodę drukowania z chmury dzięki usłudze PIXMA Cloud Link
- Więcej wydruków za tyle samo – opcjonalne atramenty XL
Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi
Przejście na Wi-Fi. Urządzenie wielofunkcyjne może być używane i udostępniane bezprzewodowo w domu oraz zdalnie z urządzeń przenośnych – każdy może uzyskać tę samą, wysoką jakość wydruków. Urządzenie jest idealne do codziennego drukowania, skanowania i kopiowania. Ponadto obsługuje funkcję Wireless LAN PictBridge, więc można łatwo drukować zdjęcia ze zgodnych aparatów bezprzewodowych. Zwarta i elegancka konstrukcja pozwala oszczędzić miejsce i ułatwia wkładanie papieru i wymianę atramentów.
Obniż wydatki na atrament
Więcej wydruków za tyle samo. Można wydrukować znacznie więcej stron, a wymiana atramentów odbywa się rzadziej dzięki opcjonalnym kasetom FINE XL. Oszczędność może wynieść nawet 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.
Szybkie drukowanie w wysokiej jakości
Bardzo wysoki poziom szczegółowości. Podczas drukowania lub kopiowania system kaset FINE i rozdzielczość druku do 4800 dpi zapewniają żywe kolory i wyraźny tekst. Urządzenie jest też szybkie – 8 obrazów/min (mono) i 4 obrazy/min (kolor) wg standardu ESAT ISO.
Łączność z chmurą
Swoboda drukowania z chmury. Użytkownik może używać smartfonu lub tabletu, aby w ciągu sekund wydrukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i innych albumów internetowych. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link umożliwia dostęp do dokumentów z GoogleDrive i drukowanie ich.
Obsługa smartfonów i tabletów
Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT dla smartfonu lub tabletu. Aplikacja zapewnia dostęp do usług i umożliwia drukowanie z chmury. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Google Cloud Print.
Twórcza zabawa
Zabawa w odkrywanie kreatywności. Dzięki usłudze internetowej Easy Photo Print+ (dostępna w aplikacji Canon PRINT) można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.
Inteligentne uruchomienie
To urządzenie wielofunkcyjne nie każe czekać. Jest zawsze gotowe i włącza się automatycznie, gdy użytkownik wysyła coś do wydrukowania. Ponadto wyłącza się, jeśli nie jest używane przez określony czas – oszczędzając tym samym prąd. Ponadto tryb cichy sprawia, że drukowanie jest prawie niezauważalne.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 4800x600 dpi;Kolor - 4800x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 8 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 4 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 600x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;B5;100 x 150 mm;130 x 180 mm;koperty (DL, COM10);Letter;Legal |
| Wymiary | 426x306x145mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych;Drukowanie z chmury |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17