CANON PIXMA TS3150 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Urządzenie wielofunkcyjne CANON TS3150
To niedrogie urządzenie PIXMA umożliwia drukowanie wyraźnego tekstu i intensywnie kolorowych fotografii bez obramowania prosto z urządzenia inteligentnego, aparatu z łącznością Wi-Fi lub usług w chmurze. Intuicyjna obsługa za pomocą ekranu LCD o przekątnej 3,8 cm ułatwia skanowanie i kopiowanie.
Drukowanie, skanowanie i kopiowanie z urządzeń inteligentnych
Dzięki aplikacji Canon PRINT oraz usługom AirPrint i Mopria bez trudu można drukować z dowolnego miejsca w trybie bezprzewodowym.
Stylowa, trwała konstrukcja
Odporna na zarysowania i ślady po palcach powierzchnia sprawia, że drukarka jest praktyczna i łatwa w utrzymaniu.
Ekonomiczne kasety XL
Bardzo pojemne kasety z atramentem Canon XL pozwalają oszczędzić nawet 30% na wydruku pojedynczej strony w stosunku do kosztów używania standardowych kaset.
Najważniejsze cechy
- System atramentowy z 2 kasetami FINE
- Automatyczne włączanie
- Drukowanie/skanowanie ze smartfonów i z tabletów
- Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie
- Drukowanie na kwadratowych nośnikach 5×5"
- Drukowanie bez obramowania 65 s
- Segmentowy wyświetlacz monochromatyczny 3,8 cm
- Drukowanie z i skanowanie do chmury*
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 4800x1200 dpi;Kolor - 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 7,7 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 4 stron A4/min |
| Gramatura papieru | 105 - 275 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | do 600x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4; A5; B5; Letter; Legal; 100 x 150 mm; 130 x 130 mm; 130 x 180 mm; koperty (DL, COM10) |
| Wymiary | 435x316x145mm |
| Waga | 3,9 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Segmentowy monochromatyczny wyświetlacz LCD 3,8 cm |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17