CAVION BASE 7 DUAL TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tablet wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024x600. Posiada dwurdzeniowy procesor Allwinner A23 1.2 GHz i wbudowaną pamięć flash o pojemności 4 GB. Łączność z internetem zapewnia karta WiFi b/g/n. Zainstalowany system operacyjny to Android 4.4.
Dane techniczne
| Model | CAVION BASE 7 DUAL |
| Procesor | Allwinner A20 |
| Częstotliwość procesora | 2x1.2GHz |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Pamięć flash | 4 GB |
| Rozmiar matrycy | 7" |
| Rozdzielczość | 1024x600 |
| Kamera | 0.3 Mpix - przednia |
| Złącza | 1x Micro USB;Wyjście słuchawkowe |
| Złącza dodatkowe | Czytnik kart Micro SD(obsługa kart do 32GB |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 2800 mAh |
| Wyposażenie | Ładowarka |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17