COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE ML240L V2 RGB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2
Ten zamknięty zestaw chłodzenia wodnego typu All-In-One jest wyjątkowo łatwy w instalacji, a przy tym nie wymaga specjalnej konserwacji. MasterLiquid ML240L V2 to rozwiązanie zgodne z wieloma podstawkami Intel oraz AMD, oferujące jednocześnie unikalny design z podświetleniem RGB. Zapewnij swojemu procesorowi najlepsze odprowadzanie ciepła, wykorzystując gotowy układ chłodzenia cieczą MasterLiquid ML240L V2.
Wydajne rozwiązanie
Nowej generacji pompa zintegrowana z blokiem wodnym zapewnia sprawny i cichy przepływ chłodziwa w układzie, jednocześnie oddzielając ciepły i gorący płyn, co wpływa na dłuższą żywotność i cichą pracę. Wykonany z aluminium radiator o długości 277 mm oferuje płynny i niezakłócony przepływ chłodziwa oraz wydajną wymianę ciepła. Dwa wydajne wentylatory SickleFlow 120 RGB o średnicy 120 mm zapewniają wysokie ciśnienie statyczne i tym samym doskonałe rozpraszanie ciepła.

Wentylatory Sickleflow 120 RGB
Zupełnie nowy SickleFlow 120 RGB ze wszystkimi nowymi, zoptymalizowanymi łopatkami wentylatora Air Balance, innowacyjnym łożyskiem karabinu i trwalszą ramą wentylatora dla cichszego chłodzenia.

Podświetlenie RGB
Poznaj najbardziej kolorowy sposób chłodzenia dzięki pompie i wentylatorom z obsługą RGB, które są kompatybilne z oprogramowaniem, ale także mają certyfikat zgodności ze wszystkimi głównymi producentami płyt głównych. lub cichsze chłodzenie

Więcej obszaru, więcej rozproszenia
Im większa powierzchnia, tym lepsze rozpraszanie ciepła, z ponad 20% wzrostem pola powierzchni chłodnicy, co zapewnia lepszą wydajność chłodzenia.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | AMD AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1, AM4/AM5 INTEL LGA 2011/2011-3, LGA 2066, LGA 1150/1151/1155/1156/1200/1700 |
| Ilość wentylatorów | 2 |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 650 - 1800 obr./min. |
| Poziom hałasu (max.) | 8 - 27 dBA |
| Przepływ powietrza [CFM] | 62 CFM (Max) |
| Maksymalne TDP | 200W |
| Wtyczka zasilająca | 4-pin |
| Podświetlenie | Tak |
| Żywotność | 70000 h |
| Rozmiar chłodnicy | 240 mm |
| Wymiary | 277 x 119.6 x 27.2 mm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17