CREATIVE A250 2.1 51MF0420AA000 GŁOŚNIKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

SYSTEM GŁOŚNIKÓW 2.1 ZAPEWNIAJĄCY WSPANIAŁĄ GŁOŚNOŚĆ DŹWIĘKU WZBOGACONEGO O GŁĘBOKIE BASY
Technologia Creative DSE (Dual Slot Enclosure) zapewnia ścisłe przyleganie obudowy standardowego portu. Poprawia to rozkład częstotliwości w całym systemie, zapewniając głośniejszy dźwięk i wyraźniejsze średnie basy.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ zestawu | 2.1 |
| Moc głosników (RMS) | Poniżej 10W |
| Moc subwoofera (RMS) | 5W |
| Złącza wyjścia/wejścia | Wejście liniowe Audio |
| Waga | 2.1 kg |
| Dodatkowe informacje | Regulacja głośności |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17