CREATIVE A550 5.1 GŁOŚNIKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zestaw glosnikowy 5.1 dla graczy

Technologia Creative DSE (Dual Slot Enclosure) zapewnia ścisłe przyleganie obudowy standardowego portu. Poprawia to rozkład częstotliwości w całym systemie, zapewniając głośniejszy dźwięk i wyraźniejsze średnie basy.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ zestawu | 5.1 |
| Moc głosników (RMS) | 10-49W |
| Moc subwoofera (RMS) | 12W |
| Złącza wyjścia/wejścia | 5.1 Analog Jack |
| Waga | 3.4 kg |
| Dodatkowe informacje | Regulacja głośności;Regulacja tonów niskich;Pilot na kablu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17